instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Проблеми системи електрообладнання машини – явище досить часте і, на жаль, неминуче. Іноді весь ремонт автоелектрики зводиться до заміни лампочки, що перегоріла. Однак навіть за такої несправності краще звернутися до нашого СТО «ЛюксАвто», тому що в сучасних машинах лампочки можуть бути глибоко «утопленими», до них досить складно дістатися. Під час справи майстер-аматор може пошкодити дроти або неправильно зібрати деталі, що призведе до великих витрат.
Найкращі підбірки для вашого авто

Автоелектрика

Автоелектрика

Якщо ж все набагато серйозніше, ніж лампочка, що перегоріла або сів акумулятор, то водієві тим більше необхідно замовити у нас професійні послуги автоелектрика. Адже перед тим, як починати щось ремонтувати, необхідно локалізувати несправність. Тут допоможе точна діагностика, завдяки якій наші спеціалісти бачать загальну картину проблеми. Таким чином, автоелектрик діагност не тільки усуває поломку, а й повідомляє автоаматору, які деталі, можливо, потребують підвищеної уваги через збої автоелектрики, що виникли.
Електрика
Електрика
Кожна поломка має свою історію, однак є низка загальних причин, з яких водій змушений дізнаватися вартість послуг автоелектрика. Найпоширеніші:
  1. Вік машини. Ніщо не може служити вічно, тим паче пластмасова ізоляція проводів, де з часом з'являються тріщини чи осипання.
  2. Корозія контактів. Це відбувається через перепад температури, що є причиною утворення конденсату. Частіше він з'являється, коли взимку машина після проїзду ставиться в гараж, що опалюється, а потім виїжджає назад на вулицю.
  3. Перетирання дротів. Так буває, якщо до цього електрику хтось неписьменно поремонтував, неправильно закріпив або після аварії.
  4. Некоректний монтаж запобіжників. Будь-яке відходження від норми – більша чи менша потужність запобіжників – перегріває проводку, що веде до замикання
Професіонали у цій справі
СТО, в прайс яких входить комп'ютерна діагностика авто, в Одесі, наприклад, стежать за тим, щоб все їх обладнання відповідало останнім технічним тенденціям. Для діагностування необхідні сканери і спеціально розроблені комп'ютерні програми, що «розуміють» електроніку будь-якої машини.
Бажаєте уточнити деталі чи скористатися послугою?
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001