instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

З якою метою використовується відеореєстратор?

Відеореєстратор став найпопулярнішим приладом, який дедалі частіше встановлюють автовласники у свої машини. Невисока ціна робить пристрій доступним для більшості бажаючих.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Установка відеореєстратора в авто забезпечує збирання доказів у критичних дорожніх ситуаціях. Припустимо, не з вашої вини сталася аварія. Якщо ваша машина оснащена відеореєстратором, його використання позбавить вас необхідності доводити в суді свою невинність. Крім цього, за допомогою такої камери можна здійснювати зйомку дорожніх умов і знімати навколишню місцевість під час поїздки.
Особливості монтажу
Встановлення відеореєстраторів в автомобіль можливе декількома способами. Щоб прилад швидко не вийшов з ладу через неправильне підключення, його установку необхідно довірити професіоналові. Правильно встановлений пристрій непомітний у салоні автомобіля і бездоганно працює тривалий час.
Установка відеореєстратора на лобове скло за допомогою присоски є найпоширенішою. Даний спосіб вважається максимально зручним, так як прилад можна швидко та легко зняти, або дістати з нього зроблені записи.
Для постійного закріплення пристрою торпеді використовується спеціальний кронштейн. В даному випадку необхідно обов'язково перевірити, чи не закривається огляд дороги під час керування автомобілем.
Встановлення відеореєстратора в дзеркало заднього виду можливе за невеликих розмірів приладу. Такий варіант вважається найбільш вдалим, тому що камера має чудовий огляд, і зовсім не заважає водієві. Кріпиться прилад за допомогою присоски. Єдиний недолік – складно чи зовсім неможливо повернути пристрій таким чином, щоб здійснювався запис того, що відбувається з боку водія, наприклад, «з'ясування стосунків» із працівниками автоінспекції.

Звертання за встановленням відеореєстратора до професіоналів забезпечує наступні переваги:
  • Усі дроти будуть дбайливо заховані під обшивку салону без пошкодження основної проводки, не заважаючи оглядовості під час керування автомобілем.
  • Вибір оптимального місця для встановлення та способу підключення до живлення.
  • Надійність роботи пристрою буде протестовано.
  • Вартість таких послуг доступна всім автолюбителям. Надаються гарантії на всі види робіт.
Встановлення відеореєстраторів
Від 1000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001