instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Поломка стартера

Відкриваючи свою справу не можна покладатися тільки на "можна" і чекати схвалення вдячних клієнтів. Тому ми одразу вирішили зібрати команду професіоналів, котрі зможуть вирішити будь-які питання, що виникають у автовласників. Будь Ви водій з 20-ти річним стажем або новачок, який одразу загорнув у наш СТО у пошуках усунення поломок – ми зможемо допомогти кожному.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Наш автосервіс може здійснити ремонт стартерів іномарок як старих, так і автомобілів останніх років випуску. Вся процедура здійснюватиметься згідно з встановленими з роками правилами діагностики. Спочатку проводитися перевірка без зняття деталі, це дозволяє виміряти основні показники та параметри роботи всіх елементів системи – наявність дефектів у роботі, кріплення агрегату, натяг ременя, провідність електропроводки та її стан та інші. Однак, даний вид діагностики, не дозволяє з точністю визначити більшість проблем, пов'язаних зі стартером, тому слід вдатися до другої стадії ремонту. Оскільки попередній огляд не дозволяє повністю оцінити вартість ремонту, до того ж для вітчизняних автомобілів не завжди можливе використовувати сучасне діагностичне обладнання.
Для другого етапу вже необхідно провести як візуальний огляд, а й підключити прилади тестування даної одиниці системи. Те саме стосується послуги – ремонт стартера ваз автомобіля (і будь-яких інших вітчизняних марок) – необхідно повністю розібрати агрегат та оцінити його працездатність. Відновлення стартера проводитися після перевірки корпусу, різьблення, короблення, оцінки впливу корозії на елемент, наявність тріщин тощо.

Ціна процедури залежатиме, звичайно, від зношування запчастини або від використання деталей оригіналів або їх дешевших дублікатів. Різницю між обома можна охарактеризувати лише наявністю складової бренду чи марки деталі. Наші майстри на Ваших очах пояснять різницю між дорогими деталями категорії OEM (originalequipment manufacturer) та менш відомими марками виробників, які прослужать значно менше ніж оригінальні. Хоча в деяких, окремих випадках передбачений варіант виготовлення повністю нової деталі, якщо Ваш стартер не підлягає ремонту.

Ремонт стартера - ціна

Більшість причин, пов'язаних з поломкою стартера автомобіля і навіть двигуна в цілому, можна знайти за кермом цього ж автомобіля. Наприклад, масивна аудіосистема, з безліччю колонок та підсилювачами найчастіше позначається на роботі основних деталей авто - як наслідок Ви вже починаєте прописувати "ремонт стартерів одеса", і борознити Інтернет у пошуках відповідей, але ми вже готові дати їх і справити навіть найскладніші поломки, які Ви нам приготували.
Накопичений з роками досвід, дозволяє ремонтувати навіть найзапущеніші випадки зі стартерами та всіма, хто їх додає. Звичайно деякі водії не задаються подібними питаннями як - а скільки коштує ремонт стартера, адже у них є певні вміння підкоригувати роботу електропроводки з генератором або навіть відремонтувати проводку акумулятора самому, але для діагностики та визначення точних причин та наслідків поломки стартера краще звернутися за допомогою до майстрам.
Ремонт стартерів
від 800 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001