instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Встановлення констракту від «Люкс Авто» надійно вбереже Ваше авто від злому та угону.

Питання безпеки транспортного засобу, безперечно, виникають у кожного автомобіліста. Автосервіс «Люкс Авто» пропонує широкий вибір сучасних захисних та охоронних засобів та систем. Лідером з надійності та популярності серед користувачів сьогодні є протиугінний замок для автомобіля, замовити та встановити який Вам пропонує наш автосервіс.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Сьогодні небезпека викрадення машини може переслідувати автомобіліста буквально повсюдно – від парковок супермаркетів, де «полюють» кодграбери, до зупинок біля кафе та під вікном рідного дому. Сучасний замок construct установка якого здійснюється фахівцями СТО «Люкс Авто», здатний зупинити багатьох викрадачів – виявивши надійний замок на автомобілі, зламати який буде дуже складно, багато злочинців залишають ідею злому та вирушають на подальші пошуки легшої «жертви».

Замок construct (Одеса) вважається на сьогоднішній день одним із найнадійніших засобів забезпечення безпеки ТЗ – ніякий інший протиугінний засіб поки що не здатний настільки підвищити захист авто. Механічне протиугінний засіб КОНСТРАКТ блокує будь-яке несанкціоноване перемикання передач автомобіля за допомогою фіксатора, що входить до конструкції самого пристрою.
Встановлюючи на КПП протиугінні замки в автосервісі «Люкс Авто», Ви отримуєте високий рівень захисту свого ТЗ за мінімальної витрати на обслуговування спеціалістами. Запропонована нами різноманітність продукції дозволить встановити надійний захист як на авто з автоматичною коробкою передач, так і на КП механічного типу.
Встановлення мультилок (констракту)
Від 1000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001