instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Переваги наявності парктроніка

Паркувальна система – парктронік – використовує ультразвукові хвилі, щоб виміряти відстань бампера машини до перешкоди. Принцип роботи такого радара гранично простий – відбиваючись від об'єкта, ультразвук «визначає» критичність ситуації, і якщо відстань до перешкоди безпечна, парктронік не подає жодних сигналів. Коли ж ризик зіткнення підвищується він миготінням або звуком миттєво повідомляє про це.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Не варто обговорювати, як складно припаркуватися за поганої погоди, припустимо, коли за вікном стоїть густий туман, а водій приїхав у незнайоме місто. Багато хто знає і про «сліпі плями», які є практично у кожної машини. Саме вони часто є винуватцями того, що авто натикається на різні елементи арматури, труби, які колись з невідомої причини були вмонтовані біля входу до закладу чи під'їзду. Установка датчиків парктроніка за таких обставин захистить водія від непотрібної напруги, а його машину від пошкодження.

Але найнагальнішими проблемами найчастіше є пробки та паркування. Виїжджаючи на роботу або до супермаркету, перше, із чим стикається водій великого міста – це пробки. Не всі власники машин володіють достатнім досвідом пересування в щільному потоці транспорту, проте якщо на вашому авто зроблена установка переднього парктроніка, наїзд з вашого боку на задній бампер автомобіля, що стоїть попереду, зводиться до нуля.
На самих парковках найчастіше машини стоять, як карти в колоді - протиснутися на вільне місце буває дуже непросто. І тут теж дуже допоможе заздалегідь установка паркувальних систем, які допоможуть скоординувати дії і, не пошкодивши ні своє, ні чуже авто, припаркуватися. В результаті краще викласти гроші за вартість установки парктроніка, ніж ремонтувати або купувати новий бампер, ціна якого для сучасного автомобіля неймовірно висока.

Які бувають парктроніки

Наш автосервіс "ЛюксАвто" пропонує монтаж різної кількості датчиків; на задньому або передньому бампері зазвичай їх ставлять від двох до чотирьох штук. У нас є все необхідне, для здійснення установки паркувальних систем, причому ми працюємо тільки з якісним електрообладнанням, тому гарантія обов'язково надається. Якщо водій вирішив сам купити парктроніки, необхідно знати, що вони відрізняються за якістю.

Сюди входить:
  • Радіус огляду.
  • Точність визначення відстані.
  • Різні можливості системи керування.

Існують досить прості системи, які просто подають звуковий сигнал. Більш складний варіант буде говорити голосом, скільки залишилося до перешкоди, та й зовсім передові системи мають спеціальний кольоровий монітор, де виводиться вся необхідна інформація. Складність моделі може суттєво вплинути на те, скільки варто встановити парктронік на нашому СТО, тому що складність їх монтажу може відрізнятися. Проте нашим клієнтам не варто сильно про це переживати, бо наші майстри мають високу кваліфікацію, а ціни найлояльніші в Одесі.
Встановлення парктроніка
Від 800 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001