instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Види та особливості монтажу автомобільної акустики

Щоб поїздки на автомобілі були комфортнішими і приємнішими, а тривале перебування в пробках не псувало настрій, необхідно після придбання машини подбати про покупку та встановлення якісної акустичної системи. Багато власників автомобілів вважають, що достатньо купити якісну аудіосистему. Але треба пам'ятати і про те, що не менш важливою є правильна установка автомобільної акустики.

Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Випускається два типи акустики:

  • коаксіальна;
  • компонентна.

Перший тип є найпростішим в установці, так як у конструкції одного динаміка є всі три частоти (низькі, середні та високі). До переваг коаксіальної системи відноситься невисока вартість та простий монтаж. Але така акустика не забезпечує якісного звучання. Другий тип складається з двох або трьох відокремлених динаміків, завдяки чому забезпечується високоякісний, живий звук. Безумовно, ціна такої системи значно вища. І в даному випадку особливо важливою є грамотна установка акустики в авто.

Професійний монтаж динаміків

Установка динаміків у передні двері передбачена більшістю виробників акустики. Необхідно пам'ятати, що таке обладнання дуже чутливе навіть до незначної вібрації. А тому щоб уникнути спотворення звуку, його потрібно міцно і надійно зміцнити. Професійне встановлення динаміків в авто дозволяє найбільш ефективно використовувати акустичні характеристики салону машини.
Встановлювані на двері авто динаміки, вимагають якісної віброізоляції та шумоізоляції, інакше отримати чисте та якісне звучання нереально. Ізоляція допоможе усунути деренчання дверей і запобігти появі неякісного звуку при великій гучності. Існує думка, що шум під час пересування машини може поглинути потужність навіть найдорожчої акустичної системи. Професійна установка колонок в машину спростує наявну у багатьох автолюбителів помилку про те, що високоякісне звучання в авто досягти неможливо.
Щоб отримати якісне звучання в машині, потрібно виконати повний комплекс робіт, починаючи з установки автомобільної магнітоли, закінчуючи грамотним монтажем динаміків. Довіряючи виконання цих роботи професіоналам, Ви застрахуєте себе від марної трати часу та коштів, які потім доводиться витрачати на переустановку пристроїв, у разі виконання цих робіт власними силами.
Встановлення динаміків
Від 600 грн
автомобільні динаміки
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001