instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Xenon та Bixenon

Якісне освітлення дороги в нічний час доби, не тільки забезпечує безпеку для водіїв, але й береже їх здоров'я, адже якщо це каламутне світло фар, то він змушує щуритися і уважно вдивлятися в дорогу, що може призвести до наслідків і походу до офтальмолога. Тому сучасні автомобілі, зійшовши з конвеєра, вже мають у наявності ксенонові або біксенонові фари та інші світлодіодні блоки з можливістю управління всією системою подачі світла та його регулювання.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Наш автосервіс спеціалізується також на проведенні монтажу біксенонових фар з удосконаленою конструкцією оптики, що дозволяє регулювати дальність світіння та легко перемикатися між цими суміщеними режимами. Зазвичай у стандартних ксенонових фарах така функція відсутня. Але Ви можете будь-якої миті звернутися за порадою до наших спеціалістів і вибрати між установкою звичайних фар Xenon з додатковою білінзою або віддати перевагу біксеноновим лінзам установка яких, в нашому СТО відбувається з дотриманням всіх правил монтажу. Оскільки в силу своєї особливої конструкції установка біксенону вимагає спеціалізованих знань і навичок, якими володіють наші майстри.
Вартість процедури залежить від року випуску Вашого автомобіля та якості роботи системи електроніки (чи потрібна заміна проводів чи їх діагностика). Більш того, Ви можете вибрати між підсвічуванням ксенонових фар - особливою популярністю користуються снігово-білі, фіолетові та блакитні відтінки фар, хоча це залежить від бажання водія, але - в регіонах з частими снігопадами, краще зупинитися на жовтому кольорі, так як виключно біле підсвічування може губитися і розсіюватися в нотатках.
І не варто турбуватися про естетичний аспект справи, адже установка камер заднього виду передбачає штатні, універсальні камери, які абсолютно непомітні стороннім, також можливий монтаж камери в номерний знак. Вам не потрібно кожного разу вмикати камеру або якось налаштовувати, оскільки вона починає автоматично працювати, коли коробка передач стає в положення заднього ходу, весь інший час вона вимкнена (тільки звичайно у Вас немає бажання, подивитися назад під час руху).

До того ж ксенонове світло подібне до денного і дозволяє чіткіше розрізняти зустрічні предмети, також дана установка ксенонових фар дозволяє заощадити значну кількість засобів у порівнянні, наприклад, з галогенними фарами, оскільки термін служби останніх у кілька десятків разів нижчий, а споживання енергії вдвічі вище, на відміну від ксенонових (2700 – 3000 годин, залежно від того яка ціна моделі чи марка виробника).

Інтенсивність випромінювання таких фар визначено принципом роботи електричної дуги, що виникає між двома електродами. Таким чином, ксенонове світло може проходити крізь краплі води чи туману, дозволяючи зберегти освітленість дороги без втрат. А додаткове встановлення лінзи у фару, дасть можливість регулювати пучок світла і моментально перемикатися між режимами далекого та ближнього світіння. Тим самим, за допомогою керованої "шторки", яка працює як коректор світловипромінювання і не засліплює водіїв, що рухаються Вам назустріч.
Встановлення ксенону та лінз у фари
Від 300 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001