instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Етапи комплексної діагностики

Комп'ютерна діагностика автомобілів в ідеалі має здійснюватися кожні 6-12 місяців. Водій нової машини, на якій він їздить менше ніж сім років, може допустити проходження діагностики раз на два роки. Але якщо авто старше семи років, краще не нехтувати перевіркою та робити її мінімум щороку. Тоді ціна ремонту виявиться не такою великою, якби водій запустив проблему.
Також розумно продіагностувати всі вузли та механізми, коли Ви збираєтеся купити уживану машину. Вартість комп'ютерної діагностики автомобіля не сильно збільшить підсумкову ціну, зате застрахує від швидких витрат на ремонт ходової, підвіски та інших систем. Коли панель приладів висвічує код помилки, це свідчить, що машині потрібна комп'ютерна діагностика. Навіть якщо панель нічого не видає, сам водій може почути, що мотор його авто або інші вузли працюють некоректно, надто галасливо або зі скрипами та дивними звуками. Значить, настав час відвідати СТО для діагностики авто.
  1. Спочатку за допомогою сканера, підключеного до бортової системи, зчитуються коди помилок.ґ
  2. Потім спеціальні комп'ютерні програми розшифровують ці коди.
  3. Підбивається підсумок, дається оцінка техстану машини, точно вказуються несправності.ґ

Поряд із виявленням неполадок за допомогою комп'ютерної діагностики складається прогноз про можливі збої в роботі автомобіля. Ця процедура допомагає виявити несправності, які поки що явно не виявили себе, але можуть призвести до поломок, виправлення яких виявиться досить дорогим. Оскільки за допомогою діагностики визначається рівень зношування деталей, фахівці автосервісу дають рекомендації, які з них краще своєчасно замінити. Тому комп'ютерна діагностика в будь-якому випадку виявиться дешевшою, ніж серйозний ремонт, який потрібний, якщо щось в авто зламається, коли машина йтиме на повному ходу.

Коли потрібна діагностика

СТО, в прайс яких входить комп'ютерна діагностика авто, в Одесі, наприклад, стежать за тим, щоб все їх обладнання відповідало останнім технічним тенденціям. Для діагностування необхідні сканери і спеціально розроблені комп'ютерні програми, що «розуміють» електроніку будь-якої машини. Також потрібні переносні рідери та спеціалізовані стенди.
Коли проводиться комплексна діагностика автомобіля, задіюється спеціальне обладнання, що розшифровує коди помилок. Ці показники допомагають легко визначити, які вузли машини потребують ремонту. Також за допомогою діагностики ці помилки стираються і корекція роботи всього обладнання авто. Самостійно провести таку перевірку у водія навряд чи є можливість. Навіть якщо він придбає якесь обладнання для діагностики, то через деякий час воно застаріє, потребуватиме модернізації, а може, заміни. Набагато дешевше звернутися до хорошого автосервісу.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Комп'ютерна діагностика авто
Від 300 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001