instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Поліровка пластикових фар

Поява тріщин. Цей процес неминучий і з часом, Вам все одно доведеться вдатися до полірування та шліфування фар. Звичайно, якщо є бажання їздити з погіршеним світлом, яке не світить, а лише розсіюється і сліпить, тоді можна і поповільнити, але зір - це важливо. Павутина з подряпин може з'явитися не тільки через природні причини старіння матеріалу, або впливу навколишнього середовища, а й часто, якість скла фар падає і від дій самого водія.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Для кожного типу "забруднення" ми використовуємо відповідні абразиви, оскільки шкала MESH налічує більш ніж 30 різновидів наждачного паперу різної зернистості, необхідно враховувати всі нюанси роботи з крихкими матеріалами, такими як скло та пластик. При особливій необхідності, ми вдаються до використання шліфувальної техніки абразивних матеріалів на тканинній основі із зернистістю в діапазоні 600 - 4000. При цьому після кожного етапу обробки фар процедура передбачає зменшення тиску на поверхню, при цьому кожні 2-3 хвилини йде зволоження ділянки для плавного ходу шліфувальної машини.

Робота зі склом

Поліровка скляних фар може зайняти багато часу, тому що цей процес дуже трудомісткий, тому ми використовуємо всі необхідні матеріали та інструменти, щоб не просто створити видимість чистоти, але й продовжити термін експлуатації цього скла. Спочатку автосервіс повинен демонтувати фари для обробки, а потім встановлювати їх на спеціальних фіксаторах, які можуть одночасно утримати запчастини і не пошкодити зовнішню оболонку фар. Ми не рекомендуємо клієнтам, самим вдаватися до цієї процедури, адже якщо з якихось причин не вдасться зняти фари, тоді потрібно вберегти корпус автомобіля від вторинних матеріалів. У такому випадку, необхідна крайня обережність у роботі, на яку здатний лише професіонал (але для зручності та безпеки автомобіля та нервів клієнта, відновлення краще робити так, як вже було описано вище).
Шліфування скла фари може збільшити якість світла на 20 - 30 %, після чого, віддзеркалення фар буде не розсіюватися, а світити за напрямком, і ціна цьому - подяки водіїв, яких Ви будете зустрічати на дорозі. У поводженні з таким крихким матеріалом як скло, і збільшення його прозорості, зазвичай використовують абразивні пасти, але. Якщо Ви наважитеся на самостійне очищення фар автомобіля і не вгадаєте з полірувальною пастою, тоді вартість може збільшитися вдвічі - тому що доведеться ще й купувати нове скло.
Протираючи фари снігом або використовуючи вологі губки, Ви тільки ушкоджуєте поверхню пластику або скла, не забираючи основну причину – бруд. Маленькі тверді частинки залишаються на поверхні очей автомобіля, застряючи в утворених тріщинах, тим самим ще більше посилюючи ситуацію. Будь-який працівник СТО скаже, що краще вдатися до професійного обслуговування - адже, як ми ставимося до свого автомобіля, так ми ставимося і до себе.
Перепакування фар (реставрація)
Від 1500 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001