instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Музика на будь-який смак

Педаль у підлогу, настрій на максимум і залишаєтеся лише Ви, дорога та улюблена музика. Але щось не так - чутний зайвий шум, прогалини в звучанні та незрозуміле хрипіння динаміків, які вже втомилися від ударів та басів. Автомобіль вже давно перетворився для когось на другий будинок, а для когось він став справжнім другом, і погано якщо цей друг відтворює улюблені треки як йому заманеться.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Установка автомагнітоли - це насамперед відповідальний момент не тільки для водія, а й для майстерні, тому що ми не можемо знати, яку музику Ви віддаєте перевагу - класику або рок, радіо або аудіокниги, шансон або блюз - адже для якісної передачі мелодії та всіх акордів іноді недостатньо просто встановлення системи, на жаль.
А вибрати аудіо систему, яку легко налаштовувати під будь-які потреби знайти складно, але ми знаємо про все це: вартість, загальні характеристики, куди краще поставити підсилювач, як виготовити корпус для сабуфера, яку акустику вибрати - коаксіальну або компонентну, якщо потрібно підібрати колір і дизайн або обшивку для оформлення та як підключити нову аудіосистему до вже наявної.
Установка магнітоли в автомобіль і її підключення зазвичай ділитися на два види: це підключення нової апаратури або розширення вже має (коли важливо дотримання колірної гами для відтворення балансу звуку і дотримання полярності, щоб колонки не входили в протифазу). Ми працюємо навіть із вітчизняними системами, пристрої яких налаштовані на механічну роботу пристроїв, і потрібне пряме втручання у електроніку автомобіля для коригування під нове обладнання. Тільки у нас ціна програє отриманий результат.
Тому встановлення аудіосистеми в автомобіль це цілком адекватне рішення на користь Вашої зручності, до того ж наш автосервіс може запропонувати безліч варіантів монтажу пристроїв різних розмірів і функціоналу, за які виробнику не соромно. Установка автозвуку повністю залежить від Ваших уподобань, чи це рішення зробити з автомобіля музичний центр для фестивалю або просто елегантне розфасовування динаміків по периметру салону для повноти звучання.
Але навіть для якісного звуку недостатньо просто "напхати" колонки у всілякі місця та запустити систему, потрібно якісно розподілити сигнал та подачу енергії на підсилювач та його компоненти. Всі ці нюанси налаштовуються на спеціальних приладах, які є в нашому СТО і для яких наші спеціалісти підберуть необхідні елементи: сабуфери, конденсатори (для рівного звучання без пробілів), роз'єми і т.д.
Встановлення магнітофонів
Від 800 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001