instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Ремонт автомобільних генераторів від професіоналів

Щось барахлить і шумить під капотом, а Ви не особливий знавець всіх складових елементів роботи двигуна – чи можливо проблема з генератором? Сусід сказав, що полагодить, але ось, Ви вже без машини другий тиждень, а він все "не просихає" і намагається щось зробити - зверніться до нашого автосервісу, не витрачайте час даремно.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Для кожного типу "забруднення" ми використовуємо відповідні абразиви, оскільки шкала MESH налічує більш ніж 30 різновидів наждачного паперу різної зернистості, необхідно враховувати всі нюанси роботи з крихкими матеріалами, такими як скло та пластик. При особливій необхідності, ми вдаються до використання шліфувальної техніки абразивних матеріалів на тканинній основі із зернистістю в діапазоні 600 - 4000. При цьому після кожного етапу обробки фар процедура передбачає зменшення тиску на поверхню, при цьому кожні 2-3 хвилини йде зволоження ділянки для плавного ходу шліфувальної машини.
Що може бути негаразд?
Автомобілістів може турбувати шум під час запалювання, також можлива поломка регулятора напруги, відсутність або наявність зайвого зарядного струму. Але перш ніж виконувати ремонт автогенераторів, необхідно провести якісну діагностику та визначити ступінь та локацію поломки, адже різниця в механічних та електричних пошкодженнях потребує певних дій та часу.
Для такого обстеження буде потрібна спеціальна техніка, яку має в своєму розпорядженні наше СТО. Демонтаж та огляд генератора займає мінімальну кількість часу. Спочатку ми перевіряємо роботу всіх складових частин на вимірювальних приладах (омметр, вольтметр, тестер), після чого для більш детального розгляду видаляються старі деталі. Відновлення нормальної роботи генератора та заміна всіх необхідних деталей – стартера, підшипників, щіток та щіткових вузлів, діодних мостів і навіть основних частин генератора.
Крім іншого, нами проводиться перевірка автомобільного генератора - це стандартна процедура, яку Ви можете виконати, щоб переконатися в справності роботи основних механізмів двигуна. Це попередить Вас про можливі небезпеки, або дати можливість вирішити потенційні проблеми з генератором та деталями на роботу яких він впливає.
Ремонт автогенератора вимагає спеціальних знань та досвіду, який просто так не отримати. По-перше, багато залежить від марки автомобіля та дати випуску конкретної моделі. Більш того, тільки справжній професіонал, зможе Вам розповісти про причину поломки - чи була вона викликана зовнішніми факторами, або цьому послужили внутрішні особливості роботи системи двигуна.
Ремонт автомобільних генераторів
Від 1000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001