instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Що дає встановлення іммобілайзера автовласникам?

На вигляд звичайна машина, стоїть собі, і навіть відчинене вікно і нікого не видно - "можна красти!", - подумає будь-який викрадач, але не тут було...

Сучасна техніка, як іммобілайзер дозволяє, залишати найдорожче що у Вас є - Вашу "ластівку" - навіть без особливого нагляду, адже її захищає криптографічний ключ без якого, нікому не зрушити автомобіль з місця. Основною функцією протиугінної системи є блокування двигуна.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
По-перше, це почуття безпеки та впевненості. Більш того, деякі пристрої оснащені функцією керування замком капота, що може значно ускладнити життя викрадачам або просто цікавим людям. Але якщо Вам все ж таки цікаво дізнатися що таке іммобілайзер в автомобілі і за яким принципом він працює - тоді, все дуже просто.
Наш автосервіс та кожен його працівник із задоволенням пояснить Вам як працює електронний трансподер і від чого залежатиме вартість установки іммобілайзера (як аналогового, так і цифрового). Коли Ви вставляєте ключ у запалювання, створюється електромагнітне поле навколо котушки, що зчитує, за допомогою якого і передається код з ключа в систему. Цей процес займає не більше 1 секунди, тому жодної різниці для власника немає, і ніхто інший не може скористатися автомобілем, крім Вас.

Безпека понад усе

Ви можете провести в нашому СТО не тільки установку одного іммобілайзера, адже це лише одна із складових цілого комплексу протиугінних пристроїв для автомобіля. Іммобілайзер установка - це швидка і необхідна процедура сучасного світу, після якої Ви не тільки задовольните всі вимоги страхової компанії, але й заощадите свої гроші - адже питання таке - яка ціна на новий автомобіль і скільки коштує установка іммобілайзера.
Окремі установки не дозволяють машині навіть запустити двигун, інші спрацьовують тільки після деякого періоду часу, після чого автомобіль автоматично зупиняється на жвавій ділянці і не їде. З одного боку, подібний механізм має і свої мінуси, проте його перевага у психологічному тиску на викрадача.
Адже раптова "проломка" автомобіля, змусить його втекти або залишити спробу вкрасти Ваш автомобіль. Також цей режим роботи не вимагає від автовласника додаткових дій при поїздці. Коли водій поруч, система починає сканувати простір на наявність smart-ключа, якщо він поруч, тоді система запускає всі механізми, що працюють, і сам двигун не буде зупинений.

Встановлення іммобілайзерів
Від 1000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001