instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Вибираємо автосигналізацію

При покупці автомобіля водієві, перш за все, варто думати не про те, як зробити його комфортнішим або представницьким, а про те, як запобігти угону. Тому що без магнітоли їздити можна, а ось без машини, яку вкрали – не можна. Хоча сучасні зловмисники досить хитрі, установка сигналізації на авто може дуже заважати їм зробити задумане.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Деякі викрадачі знайшли спосіб тихо відключати систему захисту. Вони можуть перехоплювати код-грабер сигнал, що йде від брелока господаря до сигналізації авто. Але сучасні виробники знайшли вихід, вони розробили систему з діалоговим кодом, який ніякому граббер не по зубах. Тому наш автосервіс пропонує встановлювати цей тип сигналізації, хоча все вирішує, звичайно, власник автомобіля.

Багатьох цікавить установка сигналізації з автозапуском, яка має не лише високий коефіцієнт захисту машини, а й надає додаткові зручності. Якщо ваш авто стоїть буквально під вікнами, взимку можна не виходити з дому, щоб завести його для прогріву. Це можна зробити, натиснувши кнопку брелока, яка відповідає за запуск двигуна. Автозапуск може поширюватися і на інші системи машини, тому ціна такої сигналізації цілком виправдовує.
Ви можете приїхати на наше СТО «ЛюксАвто» із самостійно купленим обладнанням. Якщо водій вирішив сам вибрати автосигналізацію, йому доведеться вникати у всі різноманітності запропонованої техніки. Наші фахівці дадуть консультацію, на що варто звертати увагу, щоб підсумкова вартість установки автосигналізації та обладнання виявилася прийнятною. Для клієнтів, які не бажають ускладнювати своє життя таким вибором, ми пропонуємо готові варіанти автосигналізації будь-якої бюджетності.
Практичний економ-варіант
Ми не рекомендуємо економити на шкоду безпеці, але можемо запропонувати варіанти якісного, недорого обладнання та демократичної ціни на встановлення автосигналізації. Наші майстри за бажанням клієнта скомпонують систему захисту індивідуально для його авто. Для цього спочатку встановлюється базовий комплект. Потім, коли власник машини вирішить його розширити, підключаються різні модулі, наприклад GSM, CAN або SLAVE. Завдяки монтажу трансівера здавачами положення авто, підвищується захист від угону; встановлення автомобільної сигналізації може мати на увазі функцію «вільні руки».
Наші фахівці орієнтуються на бажання клієнта та об'єктивні потреби його авто, в якому вже може бути встановлено додаткове обладнання. У результаті виходить, що в нашому сервісі ви заплатите менше, але станете володарем всього, що необхідно для захисту від угону вашого автомобіля.
Автосигналізація сповістить гучними звуками не тільки водія, а й усіх навколо, що авто сильно нахилилося, по кузову вдарили або натиснули, проникли в салон. Це змусить викрадачів нервувати, припускатися помилок, а власнику авто це дасть деяку фору. Та й оточуючі люди звернуть увагу, що зловмисникам зовсім не потрібно. Додамо до цього, що жодна велика страхова компанія не оформить вашу машину, якщо на ній не буде автосигналізації.
Встановлення сигналізації всіх типів (+ GSM)
Від 2000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001