instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Майстри за ділом
Своєчасний ремонт радіатора може попередити більш ніж 60% поломок деталей автомобіля на які він впливає, а професійне обслуговування дозволяє збільшити цей показник ще на 20%. Якщо вдатися до самостійного ремонту печі або радіатора, Ви можете посилити ситуацію, і деталь неможливо буде "врятувати" або полагодити - доведеться купувати нову. Тільки за наявності необхідних інструментів та обладнання можна привести систему в нормальний стан і здійснити заміну застарілих елементів.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
У нашому СТО Ви зможете підібрати той тип охолоджувальних рідин, який потрібний для вашого автомобіля. Не кожен власник знає, що потрібно враховувати хімічний склад цих розчинів, щоб уникнути утворення клейкої маси в каналах. В цьому випадку проводитися ремонт радіатора печі, тобто фахівець промиває її специфічною рідиною. Після цього відбувається повне відновлення системи автомобіля. Звичайно, це неповний опис можливих проблем з радіатором, але для кожного випадку у нас приготовлений свій набір інструментів та автоматизованої апаратури, щоб привести автомобіль в ідеальний стан.
Щоб дістатися до суті проблеми, ремонт вентилятора пічки потребує особливих знань – це ціла наука. Звичайно, самоучки можуть Вам сказати, що все дуже просто, але подивіться на "цвинтар" запчастин двигуна, які вони залишили після себе. Наш майстер зможе точно визначити причину з якої Ви звернулися за допомогою і відразу скаже, яка ціна питання. Але зазвичай, поломка даної деталі полягає в експлуатаційному періоді – бруд, сніг, які накопичилися у фільтрі вентилятора, але іноді це – повітряна закупорка.
Те саме можна здійснити, якщо почати ремонт моторчика пічки - просто стежте за чистотою фільтрів. Але не поспішайте розбирати систему вентиляції - краще зверніться до професіоналів, адже проблема може приховувати безліч нюансів, які призведуть Вас до непередбачених витрат.
Ремонт печі автомобіля потрібен у тому випадку, якщо водій недбало ставитися до стану автомобіля, тоді дана процедура просто неминуча, в іншому випадку - поломка печі - є наслідком банального зносу деталей. Наш автосервіс береться за роботу будь-якої складності та незалежно від року та марки виробника, алюмінієвого або мідно-латунного радіатора, наші майстри можуть впоратися з усіма видами поломок.
Збій оптимального температурного режиму зазвичай відбувається з вини водіїв, недобросовісних ремонтників або з об'єктивних причин, а саме - зношування елементів системи. Тому важливо своєчасно зробити ремонт радіатора охолодження двигуна, адже ігнорування правил експлуатації може призвести до перегріву двигуна, утворенню тріщин на головках циліндрів. Просте забруднення поверхні радіатора буде впливати на температуру охолоджуючої рідини і може призвести до наслідків, вартість яких зросте експоненційно для Вас.
Ремонт печей, радіаторів
Від 2000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001