instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Ремонт кузова автомобіля відноситься до переліку затребуваних послуг, що надаються автосервісом «ЛюксАвто». Проведення таких робіт - досить складна та відповідальна справа, і ми не рекомендуємо намагатися самостійно здійснювати навіть невеликий локальний кузовний ремонт. Адже від якості виконаних робіт залежить безпека машини загалом.

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Якість ремонту на висоті!
Кузов несе на собі велике навантаження, яке формується з ваги вантажу, що перевозиться, і маси тіла пасажирів. Коли машина рухається на швидкості з вибоїстого бездоріжжя, відбуваються незначні вигини і скручування її «каркаса», на який також впливають вібрації від роботи внутрішніх систем.
Наші роботи
Наші роботи
Їх більше 99000
Ремонтувати машину добре, а от попрацювати з її екстер'єром, інтер'єром, щоб вони відповідали уявленню господаря про стиль – ще краще. Ми не тільки ювелірно видаляємо вм'ятини, проводимо шиномонтаж, регулюємо фари або ремонтуємо бампери та глушники. У нас ви знайдете максимальний спектр послуг, що дає змогу зробити з будь-якої машини мрію. Нами здійснюється фарбування, тонування, знешумовування, обклеювання панелей та багато іншого.
Бажаєте уточнити деталі чи скористатися послугою?
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001