instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Що необхідно для грамотного регулювання

Регулювання фар автомобіля – послуга, якої періодично потребує кожна машина. Коли автомобіль довго експлуатується, світло його оптики може «впасти» або світити в небо. Ці явища спостерігаються також після заміни фар, коли установку проводив недосвідчений майстер; або, коли водій самостійно намагався відрегулювати оптику свого автомобіля. Надто важкі вантажі, регулярне сильне завантаження заднього сидіння також сприяють тому, що фари некоректно висвітлюватимуть дорогу.
Точную цену вы можете узнать в нашем автосервисе, записавшись на бесплатную оценку по телефону:
Регулювання ксенонових фар особливо важливе, оскільки освітлення від них вдвічі яскравіше, ніж від звичайних, отже, ймовірність фатальної події через засліплення теж вища. Хоча у таких «очей» авто маса переваг, але вони вимагають підвищеної уваги. Як водієві підготуватися до цієї процедури?

  1. Бак машини має бути повністю заправлений.
  2. Автомобіль треба завантажити так, як ви його використовуєте.
  3. Для початку варто зробити загальну діагностику справності машини, оскільки збої оптики можуть бути наслідком більш серйозних проблем.

Наші фахівці завжди перед такою послугою, як регулювання ближнього світла фар пропонують переконатися в справності підвіски машини. Іноді, відрегулювавши ходову, ми лише злегка коригуємо пучок світла оптики, суттєво не виправляючи її розташування. Іноді поломки виявляються у самій фарі, тому буває так, що електрооптика не підлягає ремонту та її треба замінювати. Але не хвилюйтеся про серйозні витрати! Хоча вартість нового "ока" не може бути занадто маленькою, ми можемо замовити вам якісну оптику у перевірених виробників, ціна якої буде для вас оптимальною.
За будь-якого розкладу фари доведеться міняти кожні два роки, якщо використовуються звичайні лампи, і кожні три-чотири роки, якщо ксенонові.

Технологія регулювання

Грамотне регулювання лінзованих фар та стандартної оптики проводиться у декілька прийомів.
  • Машина повинна стояти на ідеально рівній поверхні.
  • За 30 метрів від авто робиться особлива позначка.
  • По включенню та регулюванню кожної фари на ближнє світло так, пучок її світла поширювався вертикально нижче за позначку.
  • Далеке світло міститься так само, проте позначка тут не використовується. У разі потреби, щоб пучок світла не утворював конус.
Важливий момент: разом з налагодженням ближнього, далекого світла повинно проводитися регулювання протитуманних фар, не можна розділяти ці процедури. Для будь-яких видів робіт з оптикою майстра автосервісу "ЛюксАвто" застосовують спеціальне обладнання. Великий досвід та сучасна технічна оснащеність дають нам можливість виконати все оперативно та ідеально правильно, з урахуванням особливостей пристрою кожної марки машини.
На те, як швидко водій шукатиме автосервіс, щоб для його машини було проведено регулювання світла фар, також впливає справність гідрокоректора (регулятора) електрооптики. Будь-які неполадки даного приладу відбиваються на роботі «очей» авто. Таким чином, стан фар іноді демонструє ставлення автовласника до своєї машини, наскільки регулярно він відвідує СТО для налагодження її основних систем.
Навіть якщо ви не помічаєте особливих відхилень у роботі оптики, регулювання фар ближнього світла має проводитись через 45-50 тисяч кілометрів пробігу авто. Краще приїхати до нас у «Люкс Авто» і замовити діагностику стану оптики, тому що ціна нехтування якістю освітлення дороги надто висока – безліч аварій трапляються саме тому, що фари неправильно висвітлювали дорогу.
Регулювання фар
Ціна від 300 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001