instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Що впливає на вартість ремонту?

Як би акуратно водій не керував своїм авто, може знайтися недбайливий учасник руху, який створить аварійну ситуацію. При зіткненні часто страждає саме бампер. Ця деталь для того зроблена, щоб поглинати енергію удару, захищати кузов. Свої функції бампер може виконувати добре тільки при несильних зіткненнях і порівняно низьких швидкостях, наприклад, при русі межі міста. Також на те, наскільки ефективною буде дана частина машини, впливає якість її ремонту, якщо вона проводилася.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
За деякими даними близько 80-90% авто на наших дорогах оснащені бамперами, створеними з тих чи інших видів пластмас: полікарбонат, поліпропілен, скловолокно. Ці матеріали досить добре захищають кузов на зіткненнях. Проте навіть незначний поштовх може призвести до подряпин або вм'ятини на деталі.
Одні водії не звертають увагу на дефект, інші ж їдуть у наше СТО «ЛюксАвто», щоб замовити ремонт бампера. Ціна цієї послуги залежить від характеру пошкоджень, а також матеріалів, з яких зроблена деталь. Також на суму за реставрацію впливає розташування вм'ятини, сколу або тріщини. Якщо необхідно зробити, наприклад, ремонт переднього бампера, який раніше вже був клієнтом СТО, це теж трохи підніме ціну.

Класифікація пошкоджень бампера

  • Тріщини
Вони виникають при розриві ЛКП та матеріалу деталі. Структура, хімічний склад останнього впливають те що, як часто буде потрібно, наприклад, ремонт заднього бампера. Тріщини необхідно усувати відразу після появи, оскільки при вібрації від їзди вони будуть ставати все більше, знижуючи ефективність захисту машини.

  • Вм'ятини, подряпини

Специфіка ремонту подряпини, або поздовжньої борозни залежить від її глибини. Вм'ятину можна просто вирівняти, але при сильному ударі іноді відбувається також пошкодження ЛКП, відновлення якого потрібні додаткові кошти.

  • Разрив, пролом
Сюди включається як повне порушення цілісності деталі, так і обрив елементів її кріплення. Технологія та вартість ремонту бампера тут також залежить від складності необхідних відновлювальних робіт.
Що ми пропонуємо
Наш автосервіс «ЛюксАвто» виконує такі роботи:
  • Усунення вм'ятин, розривів, проломів, тріщин, сколів
  • Затирання поверхонь
  • Ремонт та реконструкція кріплень
  • Фарбування
  • Тюнінг
Загалом на ремонт пластикових бамперів не потрібно виділяти багато часу. Допустимо, полірування подряпини та відновлення ЛКП для наших майстрів – не клопітка справа. Якщо глибоке пошкодження, ми його спочатку шпатлюємо, грунтуємо, потім поліруємо, фарбуємо.
Для ремонту тріщин, вм'ятин у нас є кілька підходів: склеювання, ламінування, термозварювання. Якщо потрібно, наприклад, ремонт бампера зі скловолокна, задіюється поліуретановий клей. Спочатку ушкодження очищаються, знежирюються, потім склеюються внутрішні частини, а потім зовнішні.
Метод гарячого формування ми застосовуємо, якщо маємо справу зі сколами чи проломами. У цьому випадку використовується зварювальне обладнання та прутки. Для бамперів з ливарної смоли добре підходить ламінування, коли відсутні фрагменти заміщаються спеціальною сіткою, на неї наноситься спеціальна суміш. При затвердінні останньої поверхня вирівнюється шпаклівкою, затирається.
Звичайно, ремонт та фарбування бампера обходяться значно дешевше, ніж придбання нової деталі. Але бувають критичні ушкодження, за яких відновлення неможливе. У цьому випадку ми пропонуємо клієнтам замовити та купити у нас нові запчастини, що забезпечують безпеку автомобіля.
Ремонт бамперів
Від 1000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001