instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Варіанти рихтувальних робіт

Рихтування кузова є одним з пунктів жерстяних робіт, для якого необхідно задіяти масу різних спецінструментів, а не тільки молотка та підтримки, як думають деякі. Для досягнення мети – первісної форми поверхні кузова авто, майстри нашого СТО задіяні важелі, притиски, зварювальні апарати, розтяжки, інші пристосування.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Наш автосервіс «ЛюксАвто» проводить жерстяні роботи двома способами:
  1. Знімаючи деталь, обробляючи її на спеціалізованому верстаті.
  2. Без демонтажу деталі, використовуючи спецінструменти.
Встановити, як краще виконувати вирівнювання, ремонт деталей кузова авто може тільки досвідчений майстер. Рихтування дверей при несильній вм'ятині може успішно провести без демонтажу. Це ж стосується такої процедури, як рихтування капота, проте йдеться про незначні вигини металу. Чітких правил у цьому відношенні не існує, спеціаліст «ЛюксАвто» індивідуально визначає, що краще зробити для оптимального результату.

План рихтування

При аваріях різної складності часто буває так, що рихтування без фарбування неможливе. Пошкоджений елемент зазвичай потребує не тільки виправлення, але й шпаклювання, нанесення антикора, ЛКП. Зразковий план, яким проходить рихтування автомобіля, у нас виглядає так:

  1. Визначається рівень деформацій.
  2. Складається кошторис робіт та погоджується з власником авто.
  3. Проводиться відновлення пошкоджень (з демонтажем чи без).
  4. При потребі відремонтована деталь готується до фарбування, наноситься шпаклівка, антикор, ЛКП

Для якісного відновлення пошкоджень, особливо після серйозних аварій, необхідна загальна рихтування кузова автомобіля. Це означає, що наші майстри перевіряють, наскільки поєднуються, які зазори між краями деталей, що відновлюються і прилеглими до неї. Виявлену напругу треба усунути.
Відновлення параметрів деталі має на увазі витягування або видавлювання металевої поверхні для надання їй потрібної форми. Тут велику роль відіграє досвід майстрів, оскільки потрібно буквально відчути, як сильно можна натиснути або вдарити. Фахівці «ЛюксАвто» мають двадцятирічний досвід у бляшаних роботах, для нас не грає ролі складність, чи це є рихтування дисків чи кузова в цілому. Оперативність та ефективність ми вам гарантуємо.
Коли усунення вм'ятин без фарбування неможливе, ми вирівнюємо оброблювану ділянку шпаклівкою. Вона відмінно нівелює нерівності, які неможливо виправити рихтувальними інструментами. Потім настає черга грунтовки, антикора, шліфування та нанесення лакофарбового покриття.
Якщо пошкодження незначні, то рихтування крила, капота або двері може обійтися без необхідності відновлення ЛКП. Але перегини металу можуть бути настільки різкими, що доводиться оновлювати лакофарбове та антикорозійне покриття. Наш спеціаліст може відразу з великою точністю визначити вартість, в яку вам обійдеться рихтування кузова. Ціна складатиметься з кількох пунктів: складність робіт, їх масштаб, необхідність фарбування.
Грамотний підхід до справи
Професіоналізм наших майстрів у більшості випадків дозволяє клієнту додатково витратитись тільки на часткове фарбування авто у місці пошкодження деталі. При цьому грамотне шпаклювання та нанесення добре підібраного ЛКП роблять машину такою, ніби вона вчора зійшла з конвеєра.
Ми пропонуємо повний комплекс рихтувальних робіт, який включає заміну кузовних елементів, зварювання, повне відновлення геометрії кузова. Сучасне оснащення дає можливість спеціалістам "ЛюксАвто" успішно відновлювати деталі машин будь-яких марок. Якщо хочете, можете перебувати поруч, як ваш автомобіль набуває свого первісного вигляду.

Наші переваги – це:
  • Дотримання технології відновлення.
  • Гарантія якості рихтування будь-якої складності.
  • Погодження кошторису робіт із клієнтом.

Не варто займатися бляшаними роботами самостійно. Довірте свою машину досвіду, майстерності, технологічному оснащенню та індивідуальному підходу фахівців «ЛюксАвто»!
Рихтувальні роботи
Від 800 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001