instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Коли потрібна антикорозійна обробка?

Згодом навіть найякісніший метал може постраждати від корозії. Тому не варто розслаблятися від запевнень виробників авто, ніби їхні деталі виконані чи не ідеального металу. Ситуацію посилює ще й недосконале покриття українських доріг, погане їхнє очищення від снігу, які разом із несприятливою погодою створюють потрібні умови для іржавіння.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Коли водій помічає перші ознаки іржі на якихось частинах машини, необхідно негайно вирушати в наш автосервіс «ЛюксАвто». Практика показує, що, наприклад, антикорозійна обробка кузова коштує дешевше, ніж його відновлення. Більш того, пошкоджений корозією кузов або днище можуть бути не в змозі нести навантаження та захищати внутрішні системи. Так що додайте до цього списку витрати на можливий ремонт деталей та придбання нових запчастин.

Є ще ряд причин, через які варто відвідати наше СТО для нанесення антикору:
  • Будь-яке відшарування фарби, якесь незначно видиме пошкодження поверхні днища автомобіля.
Важно понимать, что днище подвергается самому агрессивному воздействию – влага, пыль, грязь, соли постоянно пытаются нарушить целостность его покрытия. Сегодня водитель видит небольшой скол краски, через неделю может появиться ржавое пятно, а там и до «вентиляционных отверстий» недалеко. Регулярный осмотр и своевременная антикоррозийная обработка днища помогут избежать таких проблем.

  • Купівля нового вітчизняного авто
Вітчизняні виробники не обтяжують себе тим, щоб захистити деталі своїх авто, тому власнику «нашої» нової машини необхідно приїхати на СТО «ЛюксАвто», щоб замовити хоча б сегментований антикор тих її частин, які зазнають найбільш агресивної дії. Що стосується іномарок, то їх власникам можна не спантеличуватися цим питанням років п'ять. Після закінчення цього терміну обов'язково повинна проводитися антикорозійна обробка автомобіля, ціна цієї послуги залежить від складності вибраних робіт.

  • Купівля вживаного авто
Автолюбитель не знає, яким обробкам піддавався запропонований йому старий автомобіль і який відсоток його зносу. Особливо не варто купуватися на заяви, що це імпортне авто, значить все гаразд. Приїжджайте до нас, наші майстри ретельно оглянуть машину, вони досить досвідчені, щоб визначити її ресурс і те, наскільки якісно вироблено антикорозійне покриття автомобіля. Ціна даної процедури мінімальна, проте водій таким чином захищає себе від дорогих неприємностей.

Термін служби антикору

На те, як довго прослужить антикорозійне покриття, впливає якість матеріалів, що використовуються. Хороший антикор не втратить еластичності ні під час спеки, ні за сильних морозів. Наші майстри пропонують кожному клієнту якісні пасти та мастики, але якщо він наполягає на застосуванні того, що купив сам, ми не проти. Також термін служби антикора скорочують зовнішні фактори, такі як погані дороги та несприятливі погодні умови. Однак, якщо для покриття використовувалися якісні матеріали та передові технології, захист все одно прослужить досить довго.
Якщо водій сподівається, що виробник вітчизняної машини зробив антикорозійне покриття днища автомобіля, то він може глибоко помилятися. Щодо імпортних авто – не факт, що їхній захист від іржі розрахований на українські реалії. Тому як новому, так і вживаному автомобілю потрібна антикорозійна обробка. Ціна цієї послуги в будь-якому випадку менша, ніж вартість ремонту та заміни пошкодженої корозією деталі.

Антикорозійна обробка автомобіля
Від 4000 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001