instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Процес бронювання

Бронювання авто необхідно навіть у тих випадках, коли машина практично не їздить бездоріжжям. Адже спеціальною плівкою покриваються найбільш схильні до пошкоджень, що створюються іншими учасниками руху, частини кузова. Сколи і подряпини легко з'являються від камінців, що вилітають, з-під коліс поруч автомобілів, що їдуть. Іноді доводиться проїжджати під гілками дерев, які розташовуються надто низько і можуть пошкодити ЛКП машини.
З цих причин у наш автосервіс «Люкс Авто» приїжджають водії, що буквально щойно купили нове авто. Ціна на бронювання машини все одно менша, ніж кузовний ремонт, потреба в якому може виникнути досить швидко через подряпини корозії, що з'явилася.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Спеціалісти нашого СТО розробили комплексний, професійний підхід, що дозволяє здійснити повне та часткове бронювання деталей кузова не лише оперативно, а й на високому рівні якості. План робіт включає наступне:

 • Ретельне очищення оброблюваної поверхні спеціальними засобами.
 • Додаткове полірування деталі.
 • Безпосередньо, бронювання – обклеювання підготовленої поверхні бронювальним матеріалом.
 • Підвищення прозорості плівки шляхом її додаткового полірування.
 • Поліпшення експлуатаційних властивостей бронювальних матеріалів, використовуючи при цьому додаткове покриття спецпродуктами.Незалежно від того, наскільки складна геометрія деталі кузова машини, бронювальні матеріали, що застосовуються нами, покриють її просто ідеально. Це може бути бронювання капота плівкою, крил авто чи його бампера. Можна обклеїти всю поверхню або зробити це частково, вирізавши плівку таким чином, щоб її краї добре заходили у вигини деталі і не були видні. Виходячи з особливостей форми поверхонь, що обробляються, наші майстри вирішують: вирізати плівку вручну або застосувати плоттер. Також варто врахувати, що вартість корелює зі складністю та особливостями робіт; так, застосування кольорової плівки за специфікою відрізняється використання її прозорого аналога.

Як доглядати за «бронею»

Будь-який вид обробки екстер'єру машини, будь то бронювання скла плівкою або аналогічний захист кузова протримається рівно стільки, скільки ви захочете. Але щоб все виглядало бездоганно, треба кожні 4-5 років оновлювати покриття. Для міста Одеса це не проблема, оскільки в ньому розташовані сім наших філій. Приблизно раз на пару місяців варто натирати броньовані частини рідким воском. В решту часу треба бути акуратним, коли миєте та чистите своє авто: не використовуйте для цього спирт, штучні олії, досить простого мильного розчину.
Деякі вважають, що простіше/дешевше встановити на машину пластиковий відбивач каміння, ніж викладати гроші за бронювання кузова автомобіля. Так, це насправді спрощений варіант, тільки з однією побічною дією – від відбивача на ЛКП обов'язково залишаються сліди, а ось після бронювальної плівки немає нічого подібного.
Додамо до цього додаткову перевагу від того, що було зроблено бронювання скла автомобіля: розбити їх і проникнути в салон стає не так просто. Отже, ця процедура підвищує рівень захисту від зловмисників.

Підсумуємо переваги своєчасного бронювання машини:
 1. Захист від пошкоджень ЛКП, отже від корозії.
 2. Захист від потьмарення ЛКП через піскоструминний ефект.
 3. ЛКП вигоряє рівномірно, оскільки бронювальне покриття рівномірно пропускає УФ промені.
 4. Додатковий глянець вашого автомобіля.
 5. Можливість нанести на деталі будь-якої геометрії.
 6. Покриття видаляється без сліду.
 7. Плівку не видно ні на кузові, ні на склі.
Комплексне бронювання автомобіля
Ціни
часткове бронювання від 8 575 грн
базове бронювання від 12 250 грн
повне бронювання від
49 000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001