instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Кузов машини – найдорожча її частина – потребує особливої уваги, оскільки піддається механічному та хімічному впливу. Від цього його лакофарбове покриття втрачає свою яскравість, на ньому з'являються численні тріщини, подряпини. Тому кожному автовласнику іноді потрібно замовляти таку послугу, як полірування кузова. Ціна відстрочення даної процедури досить висока - можливо, доведеться робити кузовний ремонт або перефарбовувати автомобіль.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:

Коли настав час їхати в автосервіс?

Деякі водії вважають, що полірування кузова автомобіля потрібне лише тоді, коли вони зібралися продавати своє авто. Вони вважають, що ця процедура спрямована виключно на надання лиску екстер'єру машини. Проте це зовсім так.
Лакофарбове покриття авто – це насамперед захист від корозії його кузова, а потім уже естетична складова. Будь-які дефекти в шарі лаку призводять до того, що під фарбу легко проникає волога та інші речовини, сприяючи появі іржі. Остання може благополучно перекочувати на деталі, які повинен захищати кузов. Тому як тільки водій помітив незначні подряпини або сколи покриття кузова, без явних ознак корозії, це вже привід звернутися до нашого автосервісу «ЛюксАвто».
Другою причиною, чому варто приїхати на СТО для полірування, є те, що на зовнішність машини звертають особливу увагу представники контролюючих органів. Адже відомо, що після сотні тисяч кілометрів пробігу капот тьмяніє. Це відбувається через тертя мікрочастинки пилу, бруду, що містяться в повітрі. Матувати лак можуть і сонячні промені. У будь-якому випадку, щоб уникнути непотрібних питань, нехай краще вчасно буде проведено полірування авто. Ціна цієї послуги – запорука вашого спокою та задоволення від презентабельного вигляду машини.

Види полірування

Наш автосервіс пропонує два варіанти відновлення лакофарбового покриття:
  • Захистни
Ці роботи є профілактичними, вони проводяться також, коли необхідно полірування авто після фарбування. Сюди включається застосування двох типів засобів: епоксидної смоли або рідкого скла. Використання епоксидки – найбільш популярна послуга, оскільки вартість полірування авто в цьому випадку є мінімальною. Після цієї процедури повторний візит для захисту лакофарбового покриття потрібний лише через півроку.
Якщо клієнт бажає провести нанополірування із застосуванням рідкого скла, це буде коштувати дорожче, проте блискучий ефект від процедури триватиме приблизно до 3-х років.

  • Відновлювальний
Він необхідний, коли лакофарбове покриття машини має явні ушкодження, подряпини, сколи, помутніння. Якщо всі ці недоліки виражені не яскраво, використовується м'який варіант відновлювального полірування автомобіля. Він має на увазі згладжування дрібних дефектів покриття - своєрідний косметичний ремонт з нанесенням на кузов спеціальної пасти, що вирівнює поверхню і захищає його від пошкоджень.

  • Абразивний
Варіант відновлювального полірування потрібний, коли на покритті кузова видно сильні дефекти. В цьому випадку в пошкоджених місцях, можливо, потрібно знімати покриття до рівня ґрунту і підбирати потрібну фарбу, щоб не було видно переходу. Якщо процес корозії не запущений, то необхідно буде зняти лише кілька мікрон лаку, після чого поверхні згладжуються і далі проводитися м'яке полірування автомобіля.
Полірування кузова
від 4000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001