instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Як доглядати за тонованим склом

Є три головні причини, через які тонування авто є досить затребуваною послугою у нашому автосервісі «Люкс Авто».
Створення особистого простору
Проглядана практично наскрізь машина не є комфортним місцем. Неприємно усвідомлювати, що перехожі і ті, хто чекає на свою маршрутку, уважно розглядають, що і хто знаходиться у вашому авто. Зате якщо є тонування скла автомобіля, це створить візуальний бар'єр, переглядати який буде непросто, та вже й не цікаво. Проте всі, хто знаходиться в салоні вашої машини, зможуть безперешкодно оглядати навколишній простір.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Фахівці нашого СТО рекомендують здійснювати мінімальний догляд за затемненим склом, щоб продовжити термін їхнього бездоганного вигляду.
  • Сильні забруднення не можна знімати, зіскребаючи їх чимось жорстким (ножем, металевою губкою, скребком), для цієї мети краще використовувати пристосування з гумовою насадкою.
  • Мити затемнені вікна машини можна тільки м'якою ганчірочкою, яка не залишає ворс, або губкою, застосовуючи при цьому звичні для вас миючі засоби.
  • Засоби для миття, в які входять абразиви, нашатир, а також соду, не можна використовувати при миття затемнених вікон машини.
  • Силікатним клеєм або ПВА тонування переднього скла може бути сильно зіпсоване, якщо, припустимо, ви захотіли за допомогою їх приклеїти талон ТО або транзитні номери.
Приймаючи будь-яке рішення щодо затонованих вікон, пам'ятайте, що на них нанесена плівка підвищеної щільності, яка вимагає відповідного відношення. Коли на ній з'являються пошкодження, краще одразу приїхати до нашого автосервісу, щоб їх усунути. Іноді для цього нашим майстрам достатньо використати восковий або силіконовий автомобільний поліроль. Однак, якщо подряпини надто серйозні, краще перетонувати вікно, ніж спочатку намагатися його реанімувати, а потім міняти плівку. Підсумкова вартість таких маніпуляцій вийде вище, ніж нове тонування авто. Ціна на дану послугу у наших філіях міста Одеса є найдоступнішою.
Вибирайте якість!
Особливої уваги заслуговує на якість тонера. На ринку пропонується безліч варіантів від безлічі виробників, які намагаються демпінгувати конкурентів. Їхня продукція спочатку може виглядати дуже добре, проте згодом така економія дасть про себе знати. Причому в результаті доведеться повністю міняти плівку, оскільки огляд усередині авто значно погіршиться. Ми надаємо нашим клієнтам найбільш оптимальний варіант співвідношення ціна/якість, оскільки понад двадцять років співпрацюємо з перевіреними виробниками. На виконані роботи з тонування ми даємо гарантію від 2-х років і більше. Повірте, такий тонер коштує заявленої на нього ціни, навіть якщо вона вища за дешеві варіанти.
Додати машині престижності та солідності
Тонування машини, ціна якої значно нижча, ніж перетяжка салону, дозволяє не тільки поліпшити екстер'єр, але й зберегти гарний інтер'єр автомобіля. Адже під яскравим промінням сонця вигоряє все, стаючи бляклим і починаючи «дешевити». Зате затемнене скло дозволить зробити так, щоб і зовнішній і внутрішній вигляд машини виглядали респектабельно і так, ніби авто щойно зійшло з конвеєра. Це досягається завдяки тому, що тонувальне затемнення перешкоджає проникненню в салон 99% УФ променів.

На окрему увагу заслуговує тонування задніх ліхтарів. Цю процедуру повинні виконувати лише фахівці, оскільки досвідчений майстер знає, наскільки можна затемнити фару, щоб згодом не виникла аварійна ситуація.
Безпека
По-перше, захист від сторонніх очей допоможе в певному сенсі зберегти цінні речі та захистити їх від злодіїв. Погодьтеся, якщо машина добре проглядається, видно все, що в ній знаходиться, то спокуса привласнити це у зловмисника зростає. А з тонуванням, так би мовити, не видно очам – серцю не хочеться. По-друге, якщо, наприклад, тонування лобового скла виконувалася за допомогою якісного поліестеру, то при ДТП воно не розлетиться на маленькі уламки, завдаючи додаткових травм, а висітиме, приклеєне до плівки.
Тонування автомобіля
Ціна від 3500 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001