instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Чому кондиціонер забруднюється?

Чищення кондиціонера автомобіля - останнє, про що замислюються багато водіїв. Але це питання все одно нагадає про себе, коли в салоні машини пахне так само, як у льоху або підвалі. Ці «аромати» викликають суперечки цвілі, бактерії, котрі облюбували випарник кондиціонера. І не дарма! Адже там створюються ідеальні умови: тепло, волого, темно. Коли хвороботворних мікроорганізмів стає занадто багато, вони разом із відфільтрованим повітрям починають потрапляти до салону.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Для охолодження повітря треба перетворити фреон з рідин у газ, чим і займається випарник автокондиціонера. Як він це робить? Він забирає тепло з повітря, яке проходить через нього, що неодмінно тягне у себе утворення конденсату з його поверхні.
На вологий шар, що утворився, прилипають різні дрібні частинки: сміття, бруд, пил. Так створюється своєрідний «інкубатор» для появи та розмноження грибків, бактерій. У невеликій кількості вони нестрашні, тому що їм цілком вистачає місця на випарнику, який вони не поспішають покидати. Але коли їх стає занадто багато, ці мікроорганізми починають розширювати «територію впливу», поширюючись разом із охолодженим повітрям по салону. Тому регулярне промивання системи кондиціювання автомобіля таке важливе.

Чищення автокондиціонера

Фахівці нашого СТО наполегливо рекомендують, щоб чищення автомобільних кондиціонерів стало вашою щорічною звичкою. Це не надто дорого і клопітко – раз на рік приїхати до нас для таких профілактичних робіт, зате ціна нехтування цією процедурою – серйозно підірване здоров'я.
На наших СТО очищення системи вентиляції автомобіля проводиться за допомогою ультразвуку. Для цього спеціальний пристрій поміщають у салон машини та включають його. Під впливом ультразвукових хвиль використовуваний антисептик перетворюється на дрібнодисперсний пил, густий туман. Він осідає на випарнику та інших внутрішніх поверхнях кондиціонера, і антисептичні речовини, що містяться в ньому, приступають до боротьби з усіма хвороботворними утвореннями: бактеріями, грибками, їх спорами.
Коли система кондиціонування забруднена дуже сильно, наші фахівці пропонують зняти корпус салонного фільтра або дефлектори. Після цього за допомогою очисника та спеціального пістолета безпосередньо обробляється випарник. Але якщо антибактеріальна обробка кондиціонера проводилася щорічно, таких маніпуляцій можна уникнути.
автокондиционер
Подихавши таким повітрям, водій раптом виявляє у себе хронічний нежить, якісь загадкові алергічні реакції – очі сльозяться, у горлі первит. У гіршому варіанті розвивається специфічне запалення легенів, що називається легіонельозом. Всі ці ознаки говорять про те, що настав час вирушати в наш автосервіс «Люкс Авто», де буде проведено очищення системи кондиціювання автомобіля.

Догляд за автокондиціонером

Самостійно розбирати систему автокондиціонування для її повного чищення ми не рекомендуємо, зате продезінфікувати випарник можна і самому з регулярністю раз на 3-4 місяці. Це буде гарною профілактикою та додатковою страховкою для здоров'я тих, хто перебуває в салоні.

Щоб проводити самостійну дезінфекцію автокондиціонера, наші фахівці радять користуватися препаратами на пінній основі. План такий:
  • Ви вводите спеціальну трубку у зливний отвір для конденсату.
  • Заповнюєте піною всі порожнини та випарник. Піна після реакції з брудом перетворюється на рідину, яку треба вивести.
  • Заводьте автомобіль, включаєте кондиціонер, закриваєте вікна, двері і даєте машині попрацювати 15 хвилин.

Під час цієї процедури не можна перебувати всередині машини. Однак жодна самостійна дезінфекція автокондиціонера не замінить його повного щорічного чищення. Тим більше, що вартість цієї послуги у нашому автосервісі суттєво не позначиться на вашому бюджеті.
Антибактеріальне чищення кондиціонера
Ціна від 300 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001