instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Особливості ремонту глушників

Глушником часто називають вихлопну систему машини. Цей агрегат не тільки знижує рівень шуму, виводить газ та знижує його токсичність. Вихлопна автосистема впливає динамічні показники машини, підвищуючи чи знижуючи прийомистість її двигуна. До таких важливих, але приємних характеристик глушника належить його здатність створювати приємний тембр звуку мотора і представницький вид автомобіля.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Наш автосервіс може надати як оригінальні, так і універсальні каталізатори, які ідеально працюють у вихлопній системі будь-якої машини. Це допоможе вам заощадити на ціні, але не як деталі. У деяких випадках ми встановлюємо полум'ягасник, проте він не здатний повноцінно виконувати функції каталізатора.
Дуже сильного агресивного впливу піддається гофра. Вона створюється з еластичного матеріалу, щоб компенсувати вібрації та температурні коливання, що виникають через роботу двигуна. Тому ремонт гофри глушника – досить популярна послуга, адже ця деталь може швидко прогоріти або розірватись через удар.
Через розташування в нижній частині машини резонатор, гофра та глушник страждають від ударів, вібрацій та корозії. В ідеалі, коли вихлопна система дуже пошкоджена, її варто замінити. Однак для деяких моделей авто це може виявитися серйозною проблемою, тому для них, а також як економ-варіант, коли це можливе, краще замовити ремонт глушника. Ціна за такого розкладу складатиметься з вартості замінених деталей та робіт.
Види ремонтних робіт
Перед проведенням усіх маніпуляцій майстри демонтують вихлопну систему з машини. Ремонт глушника автомобіля виконується двома способами залежно від виявлених несправностей.

1. Ремонт із застосуванням зварювання. Цей тип робіт актуальний, коли прогорають шви в області колектора та каталізатора. В цьому випадку ніякі деталі не змінюють свого розташування, їх просто міцно приварюють на місце, застосовуючи для цього стрижневий дріт.

2. Ремонт глушника без зварювання. Якщо потрібно відновити компресорну трубу, можна уникнути зварювання. Для ремонту в такій ситуації застосовується термостійкий бинт, який просочується епоксидним клеєм та міцно кріпиться до пошкодженого місця.

Наша послуга «ремонт та заміна глушників» включає корисні консультації. Наприклад, якщо треба замінити глушник, краще вибрати його алюмінієвий або сталевий варіант, але не з чорнової сталі. Тому що термін служби останнього невеликий. Ми точно знаємо, які агрегати та деталі купувати найкраще для продовження високої ефективності будь-якої вихлопної системи.
Як влаштована вихлопна система
  • Колектор підключений до двигуна і за допомогою спеціальних труб виводить гази в одну приймальну трубу, що веде до каталізатора.
  • Каталізатор, або нейтралізатор, утримує шкідливі речовини, які у вихлопних газах. Також тут догоряє паливо, якщо цього не сталося у двигуні.
  • Якщо каталізатор виходить з ладу, ремонт вихлопної системи може коштувати дуже дорого. Резонатор пригнічує шум газів, що виходять.
  • Гофра нівелює вібрації двигуна.
  • Глушник – задня частина вихлопної системи, що поглинає залишкові шуми.
На якість роботи вихлопної системи впливає кожна окремо взята її частина, тому куплені дешево деталі китайських виробників зазвичай служать недовго і підвищують вартість, в яку обходиться ремонт глушників. Одеса має в своєму розпорядженні п'ять наших СТО «ЛюксАвто», в яких вам нададуть якісні запчастини, що підходять всім поширеним маркам машин.
Ремонт глушників
Ціна від 500 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001