instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Екстер'єр машини з часом втрачає привабливість через сонячну активність, великий пробіг, а також через різний рівень ДТП. Додайте до цього дрібні, відразу непомітні подряпини, відколи фарби, що з'являються від ударів дрібними камінчиками при швидкій їзді, і на виході отримаєте необхідність час від часу в такій послузі, як локальне або повне фарбування авто.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Ціна цієї події в результаті виявилася меншою, ніж серйозний ремонт кузова, заміна поржавілих деталей через невчасно усунені пошкодження покриття автомобіля. Тому краса, представницький вигляд – не єдині причини, що за змістом повинні мати забарвлення автомобіля. Отже, усунення дефектів на ЛКП є важливим заходом машини.

Майстри на всі руки заявляють, що, наприклад, фарбування дверей автомобіля – це не клопітка справа. Вам потрібно уважно вивчити процес, всі особливості застосування ЛПК. Якщо ж час і проводити експерименти над своєю машиною, то ні, приїжджайте до нашого автосервісу.

Види фарбування

Ми пропонуємо два варіанти фарбування:
1. Часткове, або локальне фарбування авто
Цей вид послуги передбачає окреме фарбування таких частин екстер'єру, як кузов, дах, двері, капот. Особливістю даного процесу є грамотний підбір кольору та тональності ЛКП. Дізнатися про те, що необхідно використовувати, можна по бирці, яка є на кожному кузові. Там вказується код фарби, застосовуючись яким можна ідеально потрапити в колір.
2.Повна
Цей вид фарбування на нашому СТО найчастіше замовляють не тому, що зовнішність машини сильно постраждала від аварії, а через бажання покращити екстер'єр автомобіля. Сучасні технології дозволяють досягти неймовірних візуальних ефектів! Фарбування машини в матовий колір, металік, хамелеон, аерографія та багато іншого пропонують наші філії, розташовані у п'яти точках м. Одеса.


Етапи фарбувальних робіт

Роботи включають такі спільні кроки:

  1. Вибирається, настроюється обладнання, готуються матеріали.
  2. Обробляється кузов чи окремі частини машини.
  3. Підготовляється місце для фарбування.

Які матеріали найчастіше використовуються? Сюди включається шпаклювання, ґрунтовка, обраний вид ЛКП; Об'єм всього цього регулює ціни на фарбування авто і залежить від розмірів площі, що покривається, серйозності пошкоджень деталей. Необхідне обладнання: шліфувальні рубанок та машина, наждак, розпилювач фарби, спеціальний фен.
Стандартна підготовка або обробка кузова – це видалення з його поверхні всіх видів забруднень – залишків паливно-мастильних матеріалів, бруду – тобто миття. Якщо проводиться локальне фарбування автомобіля, ціна на яку визначається розміром, рівнем пошкоджень оброблюваної частини, ми демонтуємо деталі, що не підлягають фарбуванню. Потім майстри усувають дефекти поверхні, потім наноситься шпаклівка, а потім ґрунтовка.
Щоб колір був насиченим, покриття треба нанести щонайменше 3 рази. Коли розпилення проводиться аерозолем, дотримується відстань 0,3 м, температура фарби і поверхні повинна бути однаковою. Між нанесенням шарів витримується деякий час для їх закріплення, уникнення патьоків. Останні також можуть виникнути через те, що рухи при фарбуванні були нерівномірними.
Місце для робіт також має відповідати суворим вимогам. Для цього наш автосервіс оснащений фарбувальними камерами, де немає пилу, порошок, комах, здатних зіпсувати результати копіткої праці, якою є фарбування авто. Одеса має в своєму розпорядженні кілька наших філій, кожен з них повністю оснащений для якісного здійснення будь-яких робіт з поліпшення екстер'єру машини.
Почему лучше обратиться в «ЛюксАвто»?
То, сколько стоит покраска автомобиля в «ЛюксАвто», порадует любого. Наши специалисты владеют современными технологиями, разработками, оснащены передовым оборудованием для наилучшего осуществления всех работ. Ни один гаражный мастер не сможет предоставить вам столь высокий уровень сервиса и качества, при этом стоимость полной покраски автомобиля у него и в нашем СТО может не сильно отличаться.
Фарбування автомобілів
Від 3000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001