instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Причини поломок автокондиціонера

Водії знають, як складно зберегти зосередженість, коли на вулиці дуже спекотно чи холодно, а в салоні машини не працює автокондиціонер. Сьогодні він покликаний не лише охолоджувати, а й очищати, нагрівати повітря або знижувати його вологість, виходячи з поточних потреб. Сучасні системи кондиціонування здатні підтримувати необхідну температуру салону автомобіля, а також позбавляти його від неприємних запахів. Так що грамотний ремонт та заправка автокондиціонерів дозволять водієві відчувати комфорт за кермом у будь-яку погоду.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Добре, коли іноді проводиться планова діагностика та незначне налагодження системи кондиціювання. Але іноді до нас в автосервіс звертаються через несподівану відмову автокондиціонера.

Ось найпоширеніші причини:
  • Забруднення
Ця проблема стоїть особливо гостро у великих містах, таких як Одеса, наприклад. Пил, бруд, дрібні частинки різного сміття, волога осідають на деталях системи, прискорюючи їх знос. Через ці фактори майстрами СТО «Люкс Авто» досить часто проводиться ремонт компресора автокондиціонера, якого можна було уникнути, якби власник авто кожні 6-12 місяців діагностував стан кондиціонера та перезаправляв його.

  • Витік фреону
Це небезпечно тим, що недолік фреону також спричиняє поломку компресора. Складність у тому, що ця проблема може бути виявлена лише тоді, коли система повністю вийде з ладу, що значно підвищує вартість обслуговування та ускладнює ремонт автокондиціонерів.

  • Поломки різних компонентів системи: проводки, радіатора, випарника
Про компресор ми вже розповіли – це найдорожча частина кондиціонера, ціна його ремонту чи заміни є найвищою. Інші складові системи - випарник, радіатор - виходять з ладу з різних причин, попередити які, знову ж таки, можна, якщо регулярно проходити діагностику на СТО "Люкс Авто".

Коли час робити заправку
При роботі двигун нагріває автокондиціонер, в якому відбувається випаровування різних рідин. Додамо до цього вібрації, нестабільність температури та на виході маємо сильний негативний вплив на функціонування всіх систем кондиціонера. Також через ці фактори ущільнювачі його різьбових з'єднань зношуються, що призводить до витоку холодоагенту. Отже, регулярна заправка кондиціонера авто не тільки необхідна сама по собі, але й сприяє виявленню можливих серйозних проблем із компонентами системи.
Встановлювати певний день, коли ви щорічно їздитимете до нас для заправки фреоном – це добре. Проте не варто бути дуже категоричним, тим більше не треба дотягувати до видимих проявів нестачі холодоагенту в автокондиціонері. Нові машини можуть бути для перезаправки не часто – раз на два-три роки, але для «залізного коня», який пробігав уже сім-десять років, така послуга як заправка автомобільних кондиціонерів повинна проводитися щорічно.
Хочеться підкреслити, що заправка фреоном кондиціонера можлива тільки при справній роботі системи. Тому для запобігання подібним неполадкам треба не допускати явних проявів збоїв у роботі пристрою: нестабільна температура в салоні, сторонні запахи, дивні вібрації.

Догляд, необхідний автокондиціонеру
Хто не витрачає грошей на ремонт автомобільних кондиціонерів? Той, хто стежить за рівнем холодоагенту у системі. Саме його недостача є поширеною причиною інших збоїв та серйозних витрат на їх усунення. Ми помітили, що більше половини випадків з необхідністю ремонту трапляються через витік фреону. Тому перед заправкою наші фахівці пропонують діагностику стану всієї системи, щоб запобігти цьому інциденту. Хоча б візуально треба оглянути шланги, приводний ремінь компресора, сам агрегат та інше.
Важливо регулярно чистити випарник, здійснювати його антибактеріальну обробку. Це не так важливо для роботи системи кондиціювання, зате дуже важливо для здоров'я тих, хто дихатиме повітрям салону машини.
Ремонт та заправка автокондиціонерів
Ціна від 1000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001