instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Переваги методу
Якщо водій повністю впевнений у своїх навичках керування машиною, це не означає, що з його авто завжди буде добре. А жителі великих міст, наприклад, такого, як Одеса, це підтвердять: численні пробки, тісні автостоянки біля супермаркетів та інших установ створюють усі умови для непередбачених подій, якими є поява вм'ятини на кузові. Хоча вм'ятина найчастіше не є критичним ушкодженням, що відбивається на роботі машини, а й прикрасою екстер'єру її назвати складно.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
  • Не потрібно оновлювати ЛКП, тому такий ремонт не впливає на вартість і репутацію машини, якщо ви захочете її продати.
  • Зберігається антикор, що захищає метал від іржавіння.
  • Слідів ремонту немає, навіть досвідчене око не визначить, де проводилася витяжка вм'ятин без фарбування.
  • Чи не надовго чекати. Залежно від кількості дефектів на випрямлення йде від 10-15 хвилин до пари-трійки годин. Якщо хочете, залиште вранці авто у нас на СТО, а до кінця робочого дня заберіть його в ідеальному стані.
  • Фінансова вигода полягає в тому, що ціна нової деталі або традиційної рихтування значно вища за вартість видалення вм'ятин без фарбування.
  • Найчастіше всі роботи можна зробити без демонтажу.

Майстри «Люкс Авто» ефективно виробляють ремонт вм'ятин без фарбування завдяки застосуванню передових професійних приладів та обладнання плюс багаторічний досвід дозволяє інтуїтивно відчувати, яку силу необхідно застосувати, щоб вирівняти пошкоджену поверхню. Усунення вм'ятин без фарбування здійснюється лише у випадках, коли збережено оригінальне ЛКП. Проте водієві не варто самостійно оцінювати рівень пошкоджень. Ми з досвіду знаємо, що іноді слід від фарби чужого авто сприймається власником машини як скол або тріщина лакофарбового покриття його автомобіля. Після вирівнювання та полірування такі дефекти пропадають і стають практично невидимими.
Кому це вигідно
Оскільки наші фахівці готові буквально за лічені хвилини вирівняти дефекти кузова, місце яких згодом буде неможливо відшукати, в «Люкс Авто» іноді звертаються власники автосалонів. Буває так, що при транспортуванні, через град або вандалізму на новому виставленому на продаж автомобілі з'являються вм'ятини. Природно, це знижує продажну ціну машини, проте випрямлення вм'ятин без фарбування дозволяє повернути їй колишній чудовий екстер'єр.
Навіть якщо ви не збираєтеся продавати машину, не варто довіряти ремонт вм'ятин без фарбування гаражному майстру на всі руки. Тільки професіонал може точно прорахувати, куди і як потрібно натиснути, щоб вирівняти і не пошкодити деталь кузова. Проблема в тому, що візуально контролювати хід роботи практично неможливо, тому делікатність, обережність та вправність майстра є ключовими для досягнення потрібного результату. Отже, вам вигідніше приїхати до нас в автосервіс ЛюксАвто, ніж купувати нову кузовну деталь замість зіпсованої горе-майстром.
Однак водієві не потрібно відразу спантеличуватися заміною кузовної деталі автомобіля, можна приїхати в автосервіс «Люкс Авто», де ми здійснимо вирівнювання вм'ятин без фарбування. Сучасні виробники авто випускають машини з кузовом із міцного, але досить тонкого металу. Додамо до цього вдосконалену форму ЛКП, яке стало більш пластичним, і на виході отримуємо можливість зробити швидке та ефективне видалення вм'ятин без фарбування, замість замовлення дорогого кузовного ремонту або заміни деталі.
Співпрацюйте з найкращими!
На перший погляд може здатися, що виправлення вм'ятин без фарбування – не такий складний процес. Однак для цього ми застосовуємо великий асортимент інструментів, а наші спеціалісти проходять різні підготовки, щоби буквально відчувати метал. Більше того, на початку треба безпомилково визначити, який ремонт в окремому випадку необхідний. Буває так, що витягування вм'ятин без фарбування не підходить, оскільки потрібний складніший кузовний ремонт. Ми бажаємо надати вам максимально якісний сервіс, тому наші майстри безпомилково визначають ступінь пошкодження кузовної частини та те, яким способом найкраще виправити.
Видалення вм'ятин без фарбування
Від 500 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001