instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Види ушкоджень скла

Полірування скла авто - процедура, за якою автовласники повинні звертатися на СТО щонайменше раз на пару років. Адже агресивні фактори у вигляді вітру, піску, дрібних камінчиків, а також використання двірників або помилки при митті істотно впливають на прозорість скла, якість видимості.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
1. Незначні потертості, дрібні подряпини глибиною до 200 мк, що виникають від впливу навколишнього середовища, тертя двірників. Для усунення дефектів ми використовуємо повстяне коло, дрібноабразивні пасти. Таке полірування скла фар передбачає зняття з поверхні шару до 10 мк.
2. Середні ушкодження – це подряпини глибиною до 300 мк. Такі дефекти найчастіше виникають через застосування зношених склоочисників. При такому розкладі полірування лобового скла автомобіля фар передбачає використання середньоабразивних матеріалів.
3. Глибокі ушкодження позначаються на оптичних властивостях скла. До них відносяться серйозні подряпини від 300 мк глибиною, для усунення яких потрібні крупнозернисті пасти, великоабразивні кола для шліфування.
Суть процесу полірування
Роботи з усунення дефектів оптики, у тому числі полірування пластикових фар, включає два етапи:
1. Шліфування, в ході якого віддаляються плями від бруду, що змивається, затираються будь-які дефекти. 2. Фінішні роботи, що надають прозорість, гладкість поверхні, що очищається за допомогою паст різної абразивності і поліролей.
'
Якщо справа стосується незначних потертостей, то з ними справляємося буквально за півгодини. На усунення інших видів пошкоджень потрібно години і більше. Єдиним недоліком шліфування пластикових ковпаків є те, що в процесі її виконання видаляється верхній лаковий шар, що захищає пластмасу від дії сонячних променів. Тому зрештою на фарах утворюються непереборні мікротріщини. Проте до їх появи пройде ще не один рік і буде проведено не одне полірування фар. Тим більше, ми пропонуємо своїм клієнтам після полірування покрити ковпак спеціальним складом, що захищає його від УФ-випромінювання.
Акуратне своєчасне миття автоскла надовго зберігає його заводські якості. Однак після певного часу вам все одно знадобиться професійне полірування фар, стекол машини. Для водіїв міста Одеса це не є складним питанням, бо наші сім філій, розташовані у великих районах, таких як Молдаванка, Селище Котовського тощо, оснащені всім необхідним, щоб оперативно, якісно відполірувати лобове скло, фари з будь-якого матеріалу. Вартість даної процедури корелює із серйозністю пошкодження поверхні.
Поліровка фар
Ціна від 600 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001