instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Ходова частина або підвіска відповідає за зручність під час водіння, а також безпеку їзди. Коли ремонт ходової частини здійснюється не вчасно, водій не зможе досягти плавності ходу або стійкості автомобіля на дорозі. Це є загрозою для всіх, хто знаходиться в його машині, а також для тих, хто їде поруч з ним.

Ремонт ходової

Ремонт ходової

Ремонт ходової вашого авто
Услуги
Качество
Покрытие наших дорог активно содействует популярности данной услуги автосервиса «Люкс Авто».
Особенно в межсезонье или зимой,
когда на трассах образуются лужи неизведанной глубины.
Огромный спектр
Українські дороги не відрізняються хорошим покриттям, тому ремонт ходової частини, ВАЗ це чи BMW, у нашій країні доводиться замовляти частіше, ніж там, де гарне покриття трас. Через постійне влучення коліс машини в ями, її рухливі вузли починають люфтити. Коли відстань між деталями окремих систем перевершує допустимий виробником автомобільний показник, машина веде себе непередбачувано.
Ходова
Ходова
Тому не варто чекати на явні прояви неадекватності машини, ремонт ходової частини автомобіля треба запланувати після пробігу 10-13 000 км. Згодом це допоможе уникнути або значно скоротить вартість серйозного ремонту авто. А може, не потрібно проводити відновлення пошкоджених деталей.
Ремонт за лічені дні!
Чому ми наполягаємо на тому, щоб проводилася не лише візуальна, а й комп'ютерна діагностика ходової? Ціна на цю послугу у нашому СТО доступна всім, але це не головна причина. Сучасні машини оснащуються складними електронними блоками керування.
Бажаєте уточнити деталі чи скористатися послугою?
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001