instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Автомобільна підвіска, якщо говорити гранично спрощено, пов'язує між собою колеса та кузов машини. Від неї залежить те, наскільки плавним буде хід авто на дорогах різної якості.
Класична пружинна підвіска складається з амортизаторів, стабілізаторів, шарнірів та, природно, пружин. Є також торсійний її варіант, у якому замість пружин встановлені пружні вали – торсіони. Принцип роботи цих двох видів пристроїв схожий. У будь-якому випадку, коли цей елемент машини справний, відрегульований, водієві забезпечена комфортна, а головне безпечна їзда.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Є два типи підвіски:

1. М'яка
Вона забезпечує зручність керування навіть на дуже поганому покритті доріг. Поглинаючи вібрації, удари, такий пристрій дозволить проїхати з комфортом багато кілометрів.

2. Жорстка
Вона подобається тим, хто любить великі швидкості – спортивну їзду. З її допомогою можна легко маневрувати, дрифтувати. Однак вона категорично не годиться для їзди бездоріжжям, так як на кожній купині машина підскакуватиме.
Незалежно від виду та типу пристрою на вашому автомобілі, майстри СТО «Люкс Авто» роблять будь-який ремонт підвіски автомобіля. Іноді він обмежується заміною будь-яких деталей, буває, що необхідно більш глобальне втручання, яке підвищує вартість послуги.
Щоб вчасно визначити необхідність позапланового візиту до нашого автосервісу, необхідно тренувати свій слух для правильного виявлення дивних стуків. Важливо не плутати їх із звичайними звуками від роботи машини при їзді нерівною дорогою.
Якщо ж ви чуєте різкі поштовхи, хрускіт, це ознака того, що необхідна діагностика і ремонт підвіски. Причому за такого розкладу треба терміново звертатися до фахівців, незалежно від марки вашого авто – Пежо, Ніссан, БМВ, Мерседес, Тойота чи ВАЗ.
Якими б якісними не були деталі та складання машини, несправність підвіски загрожує не тільки тим, що авто стає важкокерованим, а й серйозними ушкодженнями суміжних деталей; Вартість ремонту торсійної підвіски, наприклад, у разі значно зросте.
Додамо сюди те, що в деяких автомобілях цей пристрій відрізняється більшою складністю. Допустимо для водія Ford, якому потрібен ремонт задньої підвіски середньої складності, це і так буде недешево. А якщо вона сильно розбита, то доведеться добре розщедритися.
Майстри «Люкс Авто» застосовують спеціалізований інструмент, апаратуру, щоб спочатку продіагностувати стан підвіски. Найчастішими роботами є заміна амортизаторів, сайлентблоків, інших складових чи оновлення деяких частин пристрою.
Коли машина розгойдується на нерівностях сильніше звичайного, це свідчить про те, що амортизатори потребують заміни. Для більшої впевненості в цьому вийдіть з автомобіля і сильно натисніть на будь-який його край: якщо з амортизаторами все добре, то кузов відразу ж прийме вихідне положення і не буде розгойдуватися.
Також періодично варто оглядати гумові насадки на шарнірах деталей, вузлах підвіски. Особливо приділіть цьому увагу, коли напередодні була подолана велика відстань по поганій дорозі. Якщо ці гумки пошкодилися, прискориться зношування більш серйозних деталей, і підвіска швидше вийде з ладу.
Не всім подобається, а буває немає часу проводити профілактичний огляд, щоб визначити, чи потрібен ремонт важелів підвіски. Найчастіше розумніше приїхати в одну з наших п'яти філій, щоб продіагностувати стан машини, адже ціна такої послуги у нас по кишені будь-якій. Якщо це робити хоча б пару разів на рік, то може знадобитися, наприклад, лише незначний ремонт передньої підвіски.

Ремонт підвіски
Від 1000 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001