instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Тонкощі процесу
Коли автолюбитель набуває уживаної машини, йому складно визначити стан зчеплення, хіба що воно буде повністю зруйноване. Однак згодом, у процесі їзди може виявитися, що перемикати передачі стало досить складно, система слухається неохоче, а то й взагалі відмовляється підкорятися. Це недвозначна ознака того, що настав час вирушати на СТО «Люкс Авто» для того, щоб була проведена діагностика та заміна механізму зчеплення.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Деякі автовладельці настають на тому, щоб була зроблена тільки зміна диска сцеплення. Однак краще обновлювати весь комплект, тому що, якщо не змінити вижимної подшипник, він вскоре вийде з будови або заклинити, поломки будуть накапливатися, через що потрібно замінити корзини сцеплення, адже при такому розкладі руйнування приходить і до нее.
Ми рекомендуємо при замовленні цієї послуги змінити також старий задній сальник коленвала та уплотнителі приводів, все рівно доведеться демонтувати коробку.

Поширені причини поломок

Найчастіше механізм плавного старту та перемикання швидкостей ламається через те, що машина зазнавала надто сильних навантажень. Наприклад, авто забуксувало в снігу, а водій продовжує вичавлювати газ на повну потужність, або ж автолюбителю подобається справляти враження, рушаючи з пробуксовкою. При цьому не за горами заміна головного циліндра зчеплення.
При неправильній експлуатації ламається не тільки диск, але й підшипник, що відповідає за плавність ходу педалі. Перед виходом його з ладу водій чутиме дивний вереск, що свідчить, що настав час вирушати до нас в автосервіс.
Хоча, коли підшипник несподівано зламався, їхати можна, тільки користуватися зчепленням не вийде. Тому водієві потрібно буде знайти того, хто візьме його на буксир, щоб він міг рушити з місця, а потім завестися. Іноді спрацьовує, якщо увімкнути стартер і 1-у передачу – цей метод підійде за сильного акумулятора.
Несправність механізму приводу також може бути причиною розбалансування механізму. У такому разі може знадобитися заміна троса зчеплення, що обірвався. Наші майстри звернуть увагу і на важільну системи, а також подивляться чи не потрібна заміна рідини зчеплення.
Довіряйте професіоналам
Будь-який вид робіт в даній області, будь то заміна троса зчеплення або інших, більш серйозних його складових, вимагає професійного підходу та вміння вибирати відповідні запчастини. У наших філіях працюють майстри, за плечима яких близько сотні тисяч успішно проведених робіт; вони користуються лише тими деталями, що ми замовляємо у перевірених виробників. Причому вартість наших послуг набагато нижча, ніж їхня якість.
Повірте, заміна циліндра зчеплення вимагає не тільки наявності знань, де він повинен бути і як його туди встановити, а й досвіду в даній справі. Ціна самостійних спроб зробити ремонтні роботи або послуг гаражного майстра навіть для такого знайомого багатьом авто, як ВАЗ, досить висока – додаткові ремонтні роботи на СТО.

Заміна зчеплення
Від 2000 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001