instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Від колодок залежить ефективність гальмівної системи, отже, безпека водіння. Отже, ці елементи повинні завжди бути в належному стані та відповідного для ваших погодних умов якості. Найчастіше ресурс даних деталей знижує вологість, пил, бруд, які у авто; сюди можна віднести несприятливі кліматичні умови.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Від колодок залежить ефективність гальмівної системи, отже, безпека водіння. Отже, ці елементи повинні завжди бути в належному стані та відповідного для ваших погодних умов якості. Найчастіше ресурс даних деталей знижує вологість, пил, бруд, які у авто; сюди можна віднести несприятливі кліматичні умови.
У наш автосервіс «ЛюксАвто» з питанням про те, скільки коштує заміна гальмівних колодок, заїжджають з двох причин.

  1. Бажання прокачати систему гальмування, покращити її шляхом монтажу відповідних вентильованих дисків. На практиці вони показали себе ефективнішими, тому водії приїжджають до нас для такого невеликого тюнінгу.
  2. Класика жанру - заміна задніх гальмівних колодок або передніх, а також діагностика всієї системи.
Коли настав час їхати на СТО?
Як визначити, що вашому авто потрібна, скажімо, заміна передніх гальмівних колодок? Першим явним проявом неполадки є високий різкий звук при гальмуванні. Так проявляє себе датчик – це особлива пластина, яка при повному зносі фрикційного матеріалу торкається диска, що стимулює цей датчик, він починає їсти.
У деяких машинах такі датчики влаштовані трохи інакше у вигляді металевого контакту, вмонтованого в колодку. Коли остання зношується та притискається до диска, датчик виводить на панель приладів відповідні показання.
За відсутності такого індикатора водієві необхідно періодично перевіряти товщину фрикційного матеріалу, яка не повинна бути меншою за 2 мм; у своїй металева основа має враховуватися.
Іноді заміна передніх колодок потрібна, коли вони стерті нерівномірно. Якщо ж одна деталь гальмування зношена, а інша ще в порядку це свідчить про необхідність додаткової рихтування, можливо барахлить супорт. На нашому СТО оперативно виявлять усі проблеми із системою гальм і, затвердивши кошторис із клієнтом, проведуть необхідні роботи. Причому ціна таких послуг найнижча в Одесі.
За рівнем гальмівної рідини також можна визначити, чи пора вам цікавитися, скільки коштує заміна колодок. У міру їх стирання витрата цієї рідини буде збільшуватися з особливостей роботи поршнів гальмівного супорта.
Досить очевидними причинами приїхати до нас є збільшений хід педалі гальма, різні зовнішні пошкодження гальмівних деталей.
Купуйте якість!
Наш автосервіс пропонує найоптимальніші варіанти запчастин за співвідношенням ціна/якість. Однак якщо клієнт бажає сам придбати гальмівні колодки, йому варто не піддаватися на умови купити дешевше не оригінальні деталі, які начебто підходять. Їхня вартість нижча, але проблеми відразу ж виявляться, коли матеріал колодок та дисків не співпаде за якістю, внаслідок чого ефект гальмування нівелюється, водія турбуватимуть різкі сторонні звуки, а гальмівні диски можуть погнутися. В результаті через таку «економію» може знадобитися дорогий ремонт.

Заміна гальмівних колодок
Від 300 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001