instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Слідкуйте за роботою двигуна
Сальники будь-якого механізму є ущільнювачами з'єднань, своєрідними прокладками. За допомогою їх досягається необхідна герметичність для запобігання витоку олії, яка призводить, з одного боку, до його перевитрати, а з іншого - до виходу з експлуатації важливих систем машини або мотоцикла.
Несвоєчасна заміна сальників клапанів, коленвала, розподільного валу призводить до псування гумових і пластикових частин двигуна, погіршення контактів клем, інших неполадок, що збільшують вартість ремонту на СТО.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Заміна сальників колінвала є необхідною процедурою, яку варто проводити раз на три роки, а не тоді, коли виникнуть серйозні проблеми з роботою «серця» авто. Буває так, що водій помічає регулярне перегрівання двигуна, і потрібен позаплановий візит у наш автосервіс «Люкс Авто». В цьому випадку, поряд з іншими необхідними роботами, також проводиться заміна заднього сальника коленвала.
Перед тим, як приступати до ремонту двигуна, наші майстри діагностують його стан, щоб бути повністю впевненими у необхідності виконання запропонованих робіт. Однак, коли очевидно протікання олії, ситуація цілком зрозуміла. Наприклад, сліди моторного масла на ремені свідчать, що потрібна заміна сальника розподільного валу.
Хоча ремонтні роботи двигуна можна відстрочити, якщо використовувати якісні розхідники, своєчасно змінювати масло та не перевантажувати/перегрівати двигун.
Проте підтікання олії який завжди буває показником те, що потрібна заміна переднього сальника коленвала чи распредвала. Проблема може полягати у засміченні чи перетиску шлангів системи вентиляції; за такого розкладу потрібно працювати з ними, а не змінювати деталі. Тому ми рекомендуємо приїхати в наш автосервіс для грамотної діагностики несправностей, а не довіряти свого залізного «коня» гаражному майстру на всі руки.
На особливу увагу заслуговує зміна заднього сальника коленвала, тому що, на відміну від переднього, це більш трудомістка процедура. Складність у тому, що задній ущільнювач знаходиться за системою зчеплення, дістатися до нього не так просто. Заміна корінного сальника теж непроста, чого тільки варта сама знімання коробки! Проте наші майстри зроблять це оперативно та професійно.
Щоб було легко керувати авто
Регулярна заміна сальника приводу потрібна не рідше одного разу на 3 роки. Явною причиною візиту на СТО є просочування олії з коробки. Якщо цю проблему своєчасно не усувають, досить скоро коробка заклинює.
Ознакою того, що треба змінювати ущільнювач штока, є також сліди масла на коробці передач і штоку їх перемикання. Така несправність не відноситься до критичних для роботи машини, але нормальною ця ситуація не є.
Те, що потрібна заміна сальника півосі заднього моста, можна визначити за тими ж масляними слідами на гальмівному барабані. Якщо є витік з поворотного кулака, значить настав час міняти ущільнювачі на передньому мосту.
Увага мотоциклам
Справність вилки мотоцикла є запорукою безпечного водіння; тому тут заміна сальників вилки є не просто піклуванням про довгострокову роботу свого транспортного засобу. Ціна нехтування цією процедурою – життя мотоцикліста та інших учасників руху.
Якщо при їзді на ногах передньої підвіски скупчується масло, це явна ознака того, що настав час міняти розхідники. Хоча, як і у випадку з автомобілями, візуально визначити, що час міняти ущільнювачі іноді буває неможливо - масло може не протікати. Зате всередину вилки активно проникатиме бруд, пил, пісок; накопичуючись під сальниками вони в кращому разі призводять до швидкого зношування бушингів, а в гіршому – до серйозних пошкоджень поверхні вилки.
Виходячи з умов експлуатації сальники вилки може доведеться міняти щороку. Щоб точно переконатися, чи потрібна вам ця процедура, заїдьте до нас на СТО на швидку і просту діагностику.
При заміні сальників у системах будь-якого транспортного засобу наші майстри пропонують одразу змінити масло. Причому у нас на СТО є різні марки цього розхідника, тому ми підберемо саме той, який оптимально підходить для продовження терміну безперебійної роботи будь-якого агрегату і пристрою.

Заміна сальників
Від 500 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001