instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Як діагностика заощаджує ваші кошти?

Сучасний автомобіль відрізняється від своїх попередників великим набором переваг, сильних сторін. Проте українські реалії вносять свої коригування, жорстко зазнаючи експлуатаційних характеристик машини неякісним покриттям доріг. Цей факт спонукає водіїв приділяти особливу увагу ходовій частині автомобіля. Підвіска, що справно функціонує, - це не тільки зручність водіння, ціна її поломки може виявитися занадто високою - здоров'я і життя всіх, що знаходяться в машині, та інших учасників руху.
Точную цену вы можете узнать в нашем автосервисе, записавшись на бесплатную оценку по телефону:
Майстри нашого СТО «Люкс Авто» рекомендують, щоб діагностика ходової частини проводилася поряд з регулярною заміною масла. Однак, коли автоаматор відчув, що водіння стало утрудненим, з'явилася пульсація гальм, скрипи, поштовхи – це свідчить, що його авто потрібне діагностування ходової на стенді. В силу цих «симптомів» не можна чекати чергової заміни масла, краще відразу приїхати в автосервіс за відповідною послугою, поки неполадки не такі серйозні.
Чому ми наполягаємо на тому, щоб проводилася не лише візуальна, а й комп'ютерна діагностика ходової? Ціна на цю послугу у нашому СТО доступна всім, але це не головна причина. Сучасні машини оснащуються складними електронними блоками керування. Практика показала, що досить часто проблема ховається саме у них. Наше обладнання для даної процедури не просто зчитує коди помилок, виявляючи неполадки роботи електросистем. З його допомогою можна перекодувати параметри, тим самим підвищивши ефективність автомобіля.
Наші майстри заздалегідь з'ясовують, чи бажає клієнт таким чином прокачати свою машину, а потім підраховують, скільки коштує діагностика авто для кожного окремого випадку.

Що включає стандартну процедуру?
  • Перевірка рульових наконечників, кульових опор, ступичних підшипників, сален блоків, інших частин підвіски;
  • визначення залишкового ресурсу гальмівних колодок, барабанів, шлангів, дисків;
  • Перевірка зчеплення, гідросистем, гальм, гідротрансформаторів, трансмісій;
  • Комп'ютерна діагностика.

У результаті те, скільки коштує діагностика підвіски вашого авто, впливає складність, і навіть обсяг робіт. Далі, після такої ретельної перевірки формується кошторис послуг, який ми затверджуємо з клієнтом. Завдяки тому, що вчасно виявляються області, що вимагають налаштування та рихтування, ціна маніпуляцій зазвичай не буває високою.
Своєчасне виявлення, виправлення неполадок зберігає високий ресурс важливих деталей та вузлів машини. Регулярна перевірка стану підвіски також запобігатиме дорогому ремонту, який зазвичай стає гостро необхідним, якщо довго нехтувати елементарними, відносно дешевими профілактичними процедурами.
Діагностика ходової частини автомобіля, що проводиться регулярно або за перших ознак неполадок, на виході відчутно економить бюджет. Для наочності наведемо приклад, де водій, виявивши дивні скрипи та погіршення «слухняності» авто на дорогах, проігнорував ці факти.
Поширена думка, що в машині має щось стукати або вона може досить довго проїздити не зовсім справною, зіграла свою роль. Але через деякий час раптом трапляється мимовільне вивертання переднього колеса, через що ушкоджуються передні двері, крило.
У такому стані машину вже не вдасться експлуатувати, все-таки доведеться відвідати автосервіс, щоб було проведено механічну та комп'ютерну діагностику ходової. Однак тепер у вартість процедури треба додати послуги евакуатора, кузовний ремонт. Припустимо, замість евакуатора, машину відбуксував сусід, проте робота бляхаря, фарбування пошкоджених частин авто значно накрутить підсумкову ціну. Ми вже не говоримо про втрачений дарма час, нерви.
Робимо висновок: те, скільки коштує діагностика автомобіля, не йде в жодне порівняння з серйозними сумами на ремонт через нехтування цією процедурою.
Послуги «Люкс Авто»
Діагностика ходової
Від 200 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001