instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Редуктор, він же кермова рейка, передає імпульс кермової колонки на колеса. Від його справності залежить те, як чуйно машина реагуватиме на керування кермом. На форумах автолюбителі іноді запитують, чи варто ремонтувати рульову рейку. Відповідь однозначна – звичайно ж варто!
У більшості випадків редуктор виходить з ладу через люфти, корозію штока або течі сальників. Ці проблеми легко усуваються фахівцями нашого СТО «ЛюксАвто», причому ціна ремонту значно нижча за вартість нового редуктора.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Коли час ремонтувати редуктор?
Про те, що вам час їхати в автосервіс для перевірки стану кермової рейки, свідчать плями масла під машиною, туге управління кермом. Будь-яка несправність вимагає уваги, що раніше її виявити, тим менше може бути підсумкова вартість всіх робіт.
Ремонт рульової рейки може звестися до шліфування валу, заміни сальників. Іноді все не так легко і необхідна повна розбирання, заміна деталей, що стали непридатними. Буває простіше замінити редуктор, так у ньому все пошкоджено. Визначити, на що годиться ваша рульова рейка – ремонт чи заміна – можуть лише досвідчені майстри нашого СТО, які мають за плечима вже понад 99 тисяч проведених робіт.
Щоб не звертатися до нас за дорогим ремонтом, краще проходити планову діагностику редуктора. Ця процедура точно визначає відповідність механізму тим параметрам, які встановив для нього виробник.
Для європейських і японських автомобілів повинен здійснюватися індивідуальний підхід, наприклад, діагностика машин марок Toyota і Mercedes дуже відрізняється. В результаті даної процедури будуть виявлені слабкі місця механізму, «зміцнення» яких найчастіше обходиться дешевше за глобальний ремонт.
Майстри «Люкс Авто» не лише з ювелірною точністю визначають будь-які несправності, встановлюють залишковий ресурс деталей та усувають поломки. У наш ремонт рейки кермової входить видалення бруду, нальоту, іржі з деталей, заміна сальників та розхідників, ресурс яких добігає кінця. Для цього ми використовуємо високоякісні запчастини від перевірених часом виробників.
Як відбувається ремонт
Спочатку ми знаємо редуктор і грамотно промиваємо всі його складові. Тепер, коли стан деталей визначено, видно, які треба терміново замінити, які можна відновити. Після цього ми чистимо зубчастий вал і замінюємо на рульовій рейці різні ущільнювачі, пильовики.
Залежно від складності ремонту на нього може піти годинник або дні. Після завершення всіх робіт проводиться заключна діагностика стану редуктора. Якщо немає бажання чекати, коли завершиться ремонт вашого механізму, або вас піджимає час, ми пропонуємо замінити його на подібний до конфігурації відреставрований редуктор.

Ремонт кермових рейок
Від 2000 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001