instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Коли треба ремонтувати МКВП

Невід'ємний атрибут за наявності двигуна внутрішнього згоряння є КПП. Навіщо вона потрібна? Потім, щоб оптимізувати кількість обертів двигуна та коліс. Адже для двигуна нормою є від 0,5 до 12 тисяч оборотів, а для коліс ідеальним показником буде максимум 1,8 тисячі. Отже, КПП потрібна, щоб привести у відповідність ці два діапазони з огляду на різні умови їзди.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Механічна коробка передач, на відміну від своєї автоматичної колеги, є досить витривалою, тому не вимагає особливого трепету в експлуатації. Для неї достатнім буде грамотний, стабільний догляд, як заміна розхідників, періодична діагностика.
Також ремонт МКПП може бути потрібним, якщо машина використовується нерегулярно і довго знаходиться в простоях. При такому розкладі доведеться змінити всі рідини, почистити, промити радіатори, оскільки термін служби іде незалежно від того, наскільки часто виїздите. Не хвилюйтеся, вартість таких процедур на нашому СТО дозволяє їх досить регулярно.
Є інші ситуації, за яких МКПП ремонт потребує неграмотної експлуатації. Наприклад, коли водій виставляє параметри, що не відповідають швидкісному режиму: включені високі передачі, а машині задається низька швидкість, вона тільки рушає з місця, розганяється; або включені низькі передачі, а швидкість задана висока, створюється сильне навантаження, при якому знадобиться не тільки ремонт МКПП, Фольксваген, припустимо, а й двигуна.
Як відбуваються роботи
Для будь-якої марки машини ремонт МКПП - Форд, Опель або Пежо, потрібен через кожні максимум 300 000 кілометрів пробігу. Але якщо водій любить агресивний тип їзди, то ця цифра знижується, а ціна робіт іноді підвищується через серйозні пошкодження КПП. Хоча наш автосервіс "Люкс Авто" прагне мінімізувати витрати клієнтів на будь-які відновлювальні роботи.
Поломка КПП не завжди провокує зупинку, відмови машини рухатися. При керуванні можна почути дивні вібрації в трансмісії, шуми – свідчення того, що, як мінімум, треба приїхати до нас на діагностику або незначний ремонт МКПП, наприклад, Пежо. При такому підході можна суттєво заощадити, не замовляючи в результаті більш дорогих процедур відновлення пошкоджень через керування машиною з несправною коробкою передач.
Ремонт МКПП Опелі інших марок у нас починається з її діагностики. Коли майстри встановлять причини виходу з ладу, вони роблять таке:

  • Знімають, ретельно розбирають коробку.
  • Вивчають стан кожної деталі, фіксують будь-яку неполадку.
  • Підбирають запчастини, потрібні для заміни.
  • Збирають МКПП, монтують її назад у авто.
  • Тестують справність агрегату, працездатність машин
Довіртеся досвіду та професіоналізму наших майстрів!
Вихід з ладу механічної КПП відбувається досить рідко, такий агрегат має більшу «витривалість», ніж АКПП. Однак жоден вузол авто не буває вічним, тому періодично доводиться міняти сальники, підшипники - розхідники, схильні до найбільшої амортизації, напруги. Отже, як тільки щось у МКПП загуло або з'явилося масло - не зволікайте, приїжджайте в "Люкс Авто".
Ремонт МКПП
Від 10 000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001