instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Це питання завжди буде актуальним, оскільки йдеться не лише про Вашу, а й про безпеку пішоходів. Тому кожен автосервіс може замінити гальмівну рідину в будь-який зручний момент, тому що всі технічні рідини в автомобілі з часом втрачають свої властивості і необхідно проводити низку комплексних процедур обслуговування окремої системи, наприклад, гальмівної. Але коли потрібно звертатися за допомогою до СТО? Зазвичай сервісні рекомендації визначають дані терміни в середньому на кожні 30 – 40 тисяч кілометрів або один раз на 2 – 3 роки, але більш точну інформацію з цього приводу Вам може сказати лише професіонал.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Адже експлуатація гальмівної системи та її обслуговування залежить тільки від стилю та манери водіння, правил використання автомобіля та дотримання рекомендацій та правил обслуговування автомобіля. Але тут, як і у використанні інших рідких матеріалів, можна скористатися загальним правилом, а саме, зміна прозорості: помутніння рідини, поява домішок. До того ж через постійну зміну температури гальмівна рідина має властивість вбирати конденсат, і достатньо лише невеликого відсотка води, щоб знизити ефективність її роботи.
Достатньо 3% вологи в ємності з "гальмівницею" щоб вона закипіла, а система гальмування підвела водія. А якщо Ви вирішите поміняти гальмівну рідину на іншу, тоді не забувайте, що категорично не рекомендується змішувати різні типи і класи розчинів між собою. Перед цим обов'язково необхідно провести очищення системи, і навіть якщо там залишиться невелика частка іншої суміші, гальмівні циліндри можуть зреагувати не на Вашу користь. Тому не так важливо скільки коштує заміна гальмівної рідини, адже йдеться про безпеку.
Головні властивості, якими повинна володіти гальмівна рідина – це широкий діапазон робочих температур, адекватна реакція (а саме її відсутність) з робочим середовищем гумових та металевих деталей гідросистеми та стійкість до різних рівнів експлуатації.

Кількість, ціна та якість "гальма"

Скільки треба гальмівної рідини для заміни, якщо під рукою немає керівництва чи сервісної книжки саме Вашої моделі автомобіля? І головне питання – як це правильно здійснити? Адже якщо в гальмівній системі знаходиться повітря (що потрапило в протоки за допомогою тріщин у гумі або під тиском), тоді необхідне прокачування гальмівної рідини за певною схемою. Автомеханік при огляді головного гальмівного циліндра визначає його розташування по відношенню до інших і вибирає необхідну схему прокачування, щоб вивести забруднення або повітряну колбу, яка може впливати на роботу гальм в автомобілі.
Для оптимальної експлуатації гальмівної системи, необхідний один літр "гальмухи", це цілком достатньо, щоб повністю поміняти склад рідини у пристрої будь-якого автомобіля. Але все ж таки - скільки коштує поміняти гальмівну рідину так щоб більше не турбуватися про це на цілий сезон? Ціна на цю процедуру Вас приємно здивує та дозволить значно заощадити.
Заміна гальмівної рідини
Від 200 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001