instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Як замінити тосол на антифриз?

Потрібно замінити рідину в системі охолодження двигуна або Ви не знаєте як перейти зі звичного тосолу на антифриз - тоді слід звернутися до професіоналів, хоча заміна тосолу на антифриз не вимагає значних зусиль або специфічних знань, але все ж таки загальні правила існують і їх ігнорування може плачевно позначитися на роботі двигуна
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Якщо необхідно здійснити заміну рідин, тоді потрібно визначитися з типом антифризу. І найчастіше водіїв хвилює не стільки дотримання вимог до системи, скільки покупка червоного, жовтого або зеленого охолоджувача. Сміємо запевнити Вас, що подібна класифікація необхідна тільки для відмінності марок виробників (вартість продукції не більше) і лише за рідкісним винятком, можна розпізнати пакет присадок, що використовується.
Одні з дешевих це G11, їх зазвичай фарбують у них використовують зелений барвник та етиленгліколь. У складі G12 плюсом йдуть карбоксилатні сполуки, які покривають пошкоджені ділянки, а не всі начинки системи. Тому заміна тосолу ваз 2106 з тривалим терміном експлуатації - краще використовувати цей тип антифризу, щоб уберегти двигун від надлишкових перегрівів та навантажень на механіку. Ціна на цей червоний антифриз не кусається і значно дешевша за жовту рідину - G13, яку використовують за кордоном, так як вона вважається екологічною.
Власники вітчизняних автомобілів іноді бояться переходу на закордонний антифриз, адже охолодна рідина як тосол, була створена спеціально для лінійки ВАЗ і використання іншого типу, як може здатися, призвести до ще більшого зносу системи. Але це не так. Адже імпортні антифризи призначені в першу чергу для легких умов експлуатації та віку автомобіля, що не перевищує 10 років служби.
І наприклад, заміна тосолу ваз 2107 на антифриз ніяк не позначиться на роботу охолоджувальної системи автомобіля, а зовсім навпаки може покращити його функціональність, Адже зарубіжні охолодні рідини мають у своїй специфікації цілий комплекс інгібіторів (протикорозійних присадок), які стабілізують елементи, спінюватися під час тривалого використання.
Наш автосервіс рекомендує здійснювати обслуговування системи охолодження кожні 50 тисяч кілометрів або один раз на рік, щоб уникнути перегріву двигуна. Краще раніше звернутися до СТО, ніж зайвий раз навантажувати мотор, тим самим збільшуючи термін його зношування. Крім сервісних вказівок заміна тосолу ваз може здійснюватися, якщо рідина змінила свій колір.
Що ми маємо на увазі, адже існує багато типів антифризу і всі вони різного кольору (про це далі)? Тут мається на увазі використання спеціальних тестових смужок, які змінюють свій колір після взаємодії із рідиною. В цьому випадку антикорозійні добавки (фосфати та силікати) втратили свої властивості і радіатор з внутрішніми елементами піддається впливу електролітного руйнування.
Заміна охолоджувальної рідини
Від 300 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001