instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Гул шестерень і часте заклинювання коробки є наслідком результату терміну експлуатації присадок, після чого відбувається спінювання і змішування рідини, тоді і необхідна заміна олії в коробці, зазвичай це стосується повнопривідних автомобілів з переднім приводом. Але якщо йдеться про механічну коробку, то тут немає чітких меж і часових рамок, після яких необхідна заміна масла в мкпп.
Поки що одним і не заперечним правилом, є зміна кольору олії, а саме, коли вона втратила свою прозорість. Навантаження на елементи в механічній коробці відрізняються від акпп, і тому температурні показники нижчі, і як результат рідина служить довше. Європейські експерти стверджують, що водіям варто звертатися до автосервісу, коли їхній транспортний засіб набрав 35 тисяч кілометрів.
Більше того, заміна олії в кпп на "механіці" відбувається одночасно із заміною олії в редукторі, щоб видалити продукти, які отримуватимуться внаслідок взаємодії матеріалів - бруд, стружка тощо. Хоча і не всі автомобілі вимагають подібного обслуговування, тому що в їхній комплектації не передбачена заміна масла - адже там уже залито необхідну кількість на весь термін служби. Також деякі автовласники можуть не знати, що в їх моделях встановлена варіаторна коробка, для обслуговування якої необхідна спеціальна рідина, яка б підтримувала нормальну температуру і навантаження на ремінь варіатора.
Вартість послуги може коливатися від моделі автомобіля, необхідного типу олії або запущеності випадку експлуатації. Наприклад, якщо при візуальному огляді в піддоні можна побачити невеликі частинки або гранули більш ніж 1 мм, то це знак того, що потрібно проводити ремонт коробки і навіть повна заміна масла акпп тут не допоможе. Ознаками того, що необхідний ремонт акпп є - горілий запах олії, каламутний відтінок рідини, наявність металевої стружки та інші показники, про які знають наші майстри. Ціна окремих порад від наших спеціалістів не входить у загальну суму заміни масла або ремонту кпп, тому варто скористатися досвідом, набутим ними за весь час роботи.

Особливості олії та типів КПП

А який тип масла використовувати - залежить від самої коробки, звичайно можна використовувати масло, яке не відповідає конкретним вимогам автовиробника, але воно не повинно бути класом нижче від зазначеного. Але, наприклад, заміна масла акпп для 6-ти ступінчастих коробок, ми рекомендуємо нашим клієнтам використовувати виключно той тип, який підійде "вибагливій" трансмісії автомобіля.
Однією з основних процедур технічного обслуговування автомобіля є заміна масла в його робочих системах, це дозволяє не тільки підтримувати функціональні елементи транспорту в налагодженому стані, але й значно збільшувати термін експлуатації авто. Як часто проводити цю службу залежить виключно від стилю водіння, пробігу та в окремих випадках, коли механізм дав збій або стався засмічення у фільтруючих компонентах, або ж у СТО Вам провели заміну рідини без дотримання правил обслуговування.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:

Заміна олії в АКПП та МКПП
Від 300 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001