instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Як вибрати масло для двигуна?

Зайнялася лампочка "перевірити двигун", і тепер потрібно подивитися, що трапилося. Подивилися - він на місці, але лампочка продовжує блимати, значить не все так просто, як могло здатися. Сервісна книжка автомобіля дає пораду, що варто перевірити рівень масла і навіть, чи розписані терміни, щоб замінити масло в двигуні, але відповідають показники в керівництві дорожнім реаліям?
Точную цену вы можете узнать в нашем автосервисе, записавшись на бесплатную оценку по телефону:
Одні водії вважають за краще купити long-life масло і навіть не цікавитися тим, яка зараз в сервісах вартість заміни масла в двигуні. Це може призвести до наслідків, після яких, Вам вже доведеться звернутися в СТО за допомогою з більш серйозного питання - ремонту двигуна. У нас Ви можете купити спеціалізовану олію марок LiquiMoly, Texaco, Meguin та ARECA ціна на які дорівнює цінам виробників.
Але кожен майстер радить бути обережним експлуатацією високотехнологічних сумішей подібного роду. Оскільки використання довгострокового масла підійде для легкого водіння та умов, у яких передбачено мінімальну кількість навантажень.
До наших фахівців можна також звернутися з питанням використання одного класу олії замість того, до якого Ви звикли. Це може стосуватися переходу із синтетики на напівсинтетичні рідини. Ціна заміни масла в двигуні залежить від типу мастила, яке Ви хочете використовувати, адже це може бути фірмове масло або звичайний "Лукойл". Але перевага спеціалізованого полягає не тільки у більшій вартості від стандартних, а й тим, що вона ідеально підходить під Ваш тип двигуна. У послугу із заміни масла входить також проведення очищення або повної заміни фільтрів, та спілкування зі справжніми майстрами своєї справи, тому Вам не уникнути слушних порад щодо ведення експлуатації автомобіля.
Зазначені терміни та кількість кілометрів між сервісними інтервалами мають виключно рекомендаційний характер, діапазон проведення процедури залежить від наступних характеристик: стан двигуна або чистота, рік випуску транспорту, манера водіння та частота експлуатації, сезонні умови, в яких найчастіше йде найбільше навантаження на мотор і звичайно ж, якість застосовуваних витратних матеріалів (бензин, олія). І якими тоді показниками слід керуватись?
Адже перевищувати інтервали заміни олії не рекомендується, тому що присадки вимиватимуть із системи і коефіцієнт їх роботи перейде швидше в негативний, тим самим збільшуючи показники зношеності внутрішніх матеріалів. Заміна олії в дизельному двигуні зазвичай проводиться в середньому на кожні 8 - 12 тисяч кілометрів, але знову ж таки, це тільки розраховано для умов, які передбачені в тому чи іншому регіоні.
Вітчизняні автомобілі розраховані на часту зміну мастильної рідини на відміну від зарубіжних, оскільки останні були спроектовані для більш м'яких умов експлуатації. Тому, у деяких випадках, необхідно скорочувати інтервал звернення до автосервісу до 20 - 30%, якщо умови експлуатації можна описати як "важкі", більше того, крім заміни масла доведеться встановлювати новий фільтр.
Заміна олії двигуна
Від 200 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001