instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Олія для ГУР

Періодичне обслуговування системи гідропідсилювача керма необхідно проводити один раз на рік або кожні 30 тисяч кілометрів, все залежить від інтенсивності експлуатації Вашого автомобіля і характеру водіння. Деякі спеціалісти можуть стверджувати, що дана процедура проводитися виключно в якості "доління" рідини, що вже має, проте для якісної роботи всієї системи ГУР важливо здійснювати повний злив масла і заміну фільтруючих елементів.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Так як гідропідсилювач досить чутливий до різноманітних засмічень і умови його використання досить суворі. Однак, при невеликому пробігу в 6 - 9 тисяч кілометрів, заміна рідини в гідропідсилювачі може легко проводитися один раз на два роки.
Якщо Вам здається, що заміна олії в гідропідсилювачі керма не складна процедура і впоратися з нею може кожен, то Ви помиляєтесь. Правильне проведення роботи з технічного обслуговування повинно здійснюватися при включеному двигуні і одночасно потрібно стежити за рівнем мастила, повсюдно доливаючи його в бак ГУР. Також і промивання має проводитися двома фахівцями, для того щоб комплексно провести прокачування системи та відновлювати рівень мастила. Наш автосервіс проводить не тільки заміну авторідини для гідропідсилювача, але й усілякі ремонтні роботи, які можуть виникнути за недотримання загальних рекомендацій використання системи ГУР.
Наприклад, перед поїздкою бажано розігрівати гідропідсилювач плавними рухами керма, це особливо стосується їзди в холодну пору, також не варто залишати автомобіль з вигнутими колесами на тривалий час. Звичайно, це не сильно впливатиме на роботу ГУР, проте може значно зменшити термін служби окремих деталей: насоса, редуктора або рульового рейки. Вартість повного ремонту системи обійдеться значно дорожче, ніж проста заміна олії гідропідсилювача.
У нашому Сто є всі необхідні олії рекомендовані автовиробником для тієї чи іншої моделі, а їх ціна не перевищує оригінальні. Масло для гідропідсилювача має особливий склад, що підходить виключно для рульової системи, проте, якщо у Вас стався витік бака, а спеціальної рідини немає, тоді можна як тимчасовий аналог використовувати моторне масло або мастило для трансмісії - цього буде цілком достатньо для того, щоб доїхати до найближчого сервісу. У нас, заміна рідини гідропідсилювача керма включає весь діапазон можливих процедур по ремонту Вашого автомобіля.
Заміна рідини гідропідсилювача керма
Від 250 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001