Олія для ГУР

Періодичне обслуговування системи гідропідсилювача керма необхідно проводити один раз на рік або кожні 30 тисяч кілометрів, все залежить від інтенсивності експлуатації Вашого автомобіля і характеру водіння. Деякі спеціалісти можуть стверджувати, що дана процедура проводитися виключно в якості "доління" рідини, що вже має, проте для якісної роботи всієї системи ГУР важливо здійснювати повний злив масла і заміну фільтруючих елементів.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Так як гідропідсилювач досить чутливий до різноманітних засмічень і умови його використання досить суворі. Однак, при невеликому пробігу в 6 - 9 тисяч кілометрів, заміна рідини в гідропідсилювачі може легко проводитися один раз на два роки.
Якщо Вам здається, що заміна олії в гідропідсилювачі керма не складна процедура і впоратися з нею може кожен, то Ви помиляєтесь. Правильне проведення роботи з технічного обслуговування повинно здійснюватися при включеному двигуні і одночасно потрібно стежити за рівнем мастила, повсюдно доливаючи його в бак ГУР. Також і промивання має проводитися двома фахівцями, для того щоб комплексно провести прокачування системи та відновлювати рівень мастила. Наш автосервіс проводить не тільки заміну авторідини для гідропідсилювача, але й усілякі ремонтні роботи, які можуть виникнути за недотримання загальних рекомендацій використання системи ГУР.
Наприклад, перед поїздкою бажано розігрівати гідропідсилювач плавними рухами керма, це особливо стосується їзди в холодну пору, також не варто залишати автомобіль з вигнутими колесами на тривалий час. Звичайно, це не сильно впливатиме на роботу ГУР, проте може значно зменшити термін служби окремих деталей: насоса, редуктора або рульового рейки. Вартість повного ремонту системи обійдеться значно дорожче, ніж проста заміна олії гідропідсилювача.
У нашому Сто є всі необхідні олії рекомендовані автовиробником для тієї чи іншої моделі, а їх ціна не перевищує оригінальні. Масло для гідропідсилювача має особливий склад, що підходить виключно для рульової системи, проте, якщо у Вас стався витік бака, а спеціальної рідини немає, тоді можна як тимчасовий аналог використовувати моторне масло або мастило для трансмісії - цього буде цілком достатньо для того, щоб доїхати до найближчого сервісу. У нас, заміна рідини гідропідсилювача керма включає весь діапазон можливих процедур по ремонту Вашого автомобіля.
Заміна рідини гідропідсилювача керма
Від 250 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001