instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Вітчизняний бруд
З часом фільтр Вашого автомобіля збирає бруд, сміття і навіть випадкових жуків, яким не пощастило потрапити на дорогу, і як результат його потрібно замінити. Але спочатку, Ви повинні переконатися і запитати у професіонала - чи справді є потреба повної заміни фільтра або можна обійтися і звичайним чищенням в автосервісі. Повітряний фільтр заміна якого вимагає не стільки спеціальних навичок, скільки слушної поради від справжнього майстра в його обслуговуванні. Але з іншого боку, адекватний водій розуміє, що з рівнем якості вітчизняних доріг, крім підвіски, гальм, навантажень на двигун і шини, страждає і фільтр.

Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Найкращим способом для того, щоб визначити, який саме інтервал заміни повітряного фільтра у Вашого автомобіля, необхідно зробити банальний візуальний огляд. Але, оскільки не зручно після кожної поїздки розбирати деталі та проводити оцінку чистоти фільтрів, слід звертати на них увагу кожні 15 тисяч кілометрів для бензинового двигуна та для дизельного вдвічі більше (30 000 км).
Але знову ж таки, все залежатиме від умов та оточення експлуатації. Наприклад, необхідна заміна повітряного фільтра калина, буде потрібна кожні 8 тис. км. за умов сільської місцевості. Також наші автомеханіки рекомендують не виходити за рамки цього терміну, а проводити перевірку раніше зазначеного терміну.
Заміна салонного фільтра лачетті проводитися з тією ж послідовністю, а саме зняття захисних прошарків, від'єднання штекерів, датчиків, проводів, додаткових елементів, які можуть завадити. Після цього, слід акуратне видалення фільтра щоб зібраний бруд і інша пилетворна суміш не потрапила на або в сусідні системи. Вартість сервісу обумовлена лише комплектацією моделі та в окремих випадках, якщо на фільтрі виявлено пошкодження або розриви в тілі, тоді включається ціна за новий елемент.
Бруд, постійна сухість над дорогою, землянки, ями, пил з узбіччя та інші проблеми, з якими ми стикаємося щодня, на кожній ділянці, змушують автовласників замислитися над наступним – яка частота заміни повітряного фільтра? І тут розпочинаються проблеми. Стрибки тиску, забруднення колінчастого валу через утворень, тріщини в рухомих пристроях і т.д.
Досить часто заміна повітряного фільтра пріору, і його оновлення теоретично, ніяк не зашкодить Вашому авто, але не кожен автомеханік скаже, що в цій процедурі немає особливої потреби, і достатньо лише очистити систему від нальоту. Однак не всі СТО сумлінні і в результаті страждає лише на Ваш гаманець.
Існує й інша сторона медалі: припустимо, що з усіх систем, які підтримують нормальну роботу двигуна зникнуть фільтруючі елементи – після чого все мікросміття з дороги спрямує у внутрішню структуру мотора, створюючи ефект повільного, але впевненого розпаду запчастин. До того ж пісок не може моментально згоріти в камері, і як наслідок, після ігнорування очищення фільтрів, утворюється осад і створює руйнівний хаос, який з маленької порошинки перетвориться на дорогий ремонт.
Заміна повітряного фільтра
Від 50 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001