instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Паливна система автомобіля досить складна тема для обговорення та досить легка у плані обслуговування. Досить лише вчасно приїхати в автосервіс і поміняти паливний фільтр, чи тут не все так просто? Щодня ви можете забруднювати внутрішні механізми машини і навіть не знати про це. Сучасне автомобілебудування засноване на принципах чистоти бензину, відсутності усіляких добавок або розведення його з іншими сумішами.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:

Фільтр для дизеля

Специфіка роботи механіків з дизелем полягає в складності та необхідності діагностики всіх систем подачі палива, від цього часто залежить і вартість заміни паливного фільтра. Для дизеля характерною особливістю є поглинання конденсату, що призводить до надмірного забруднення палива як такого. Тому заміна паливного фільтра на дизелі, має на увазі не тільки проведення послідовності звичайних для СТО дій, а й знання основних правил, у деяких випадках історію автомобіля і навіть стиль водіння самого водія. Наприклад, заміна паливного фільтра тойота, враховує зміну температури, коли процес кристалізації виводить систему з ладу, тим самим засмічуючи сітку фільтра достатньою мірою, щоб порвати і тим самим пошкодити бензонасос. Ціна за останній, як відомо, в десятки разів перевищує вартість послуги за звичайну заміну фільтруючого елемента (від 100грн), тому подумайте двічі – навіщо і коли заїхати на хвилинний піт стоп.
Використання другосортного палива може призвести до того, що невеликі, але активні речовини сприятимуть руйнуванню каналів подачі олії, руйнуванню стін камер спалаху, значне зменшення подачі пального на циліндри, і як наслідок - дорогий ремонт або повільне, але впевнене згасання ККД працюючої системи автомобіля.
Відсіювання бруду та дрібних частинок, які сприяють руйнуванню двигуна та його допоміжних елементів, є одним з основних завдань фільтра, тому важливо вчасно розпізнати несправність цієї деталі. Або досить просто, своєчасно замінити паливний фільтр на абсолютно новий. Маркетинговим словом виробників, і те, що термін служби фільтра, повинен збігатися з періодом експлуатації самого автомобіля, але насправді справи інакше. Визначте умови (оточення, якість палива, масла, навантаження на мотор, загальний стан автомобіля тощо) з якими Ви маєте справу і можете окреслити для себе інтервал у кілька десятків тисяч кілометрів пробігу. Зазвичай, саме 20 – 30, такою кількістю обмежуються механіки нашого СТО. Після цього межі "серце" автомобіля може працювати нерівно або, не на повну силу, створюючи ще більшу витрату палива. Але перелік проблем на цьому не закінчується: у деяких моделях, територіальне розташування фільтра настільки незручно, що для новачка, це буде справжнім пеклом. Паливний фільтр заміна якого, не може здійснюватися без огляду бензонасоса, в іншому випадку, значні перевантаження призведуть до ремонту, а не звичайної процедури заміни декількох деталей.
Заміна паливного фільтрa
Від 100 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001