instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Звичайно, причин з яких автомобіль починає смикатися, може бути багато і дуже прозаїчною відповіддю може бути - засмічення, але чого саме? Що треба розібрати, почистити, поміняти – на це вже складніше відповісти. Якщо Вам не вдавалося бачити, наприклад, фільтр бензонасоса ланос після пробігу в 30 000 км без його заміни, тоді Ви просто щасливий водій. І без сторонньої допомоги не обійтися, до того ж будь-яке професійне складання вимагає знань про будову кожної системи автомобіля.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Багато новачків беруться за ремонт своєї "ластівки", але в результаті просто не знають, що робити з деталями, які залишилися, адже пам'ятати що, де і як було - це турбота справжнього майстра. І виходить, що спокійно заїхати в автосервіс вже не вийде, а потрібно в прямому сенсі дертися дорогою, під враженнями від "миттєвого ремонту". І навіть якщо у випадку, коли необхідна заміна фільтра бензонасоса ланос, бажано використовувати оригінальні деталі. Інакше, за установкою може бути як банальна невідповідність моделі запчастини або проблеми можуть з'явитися безпосередньо під час роботи двигуна і самого автомобіля в цілому. Не якісний фільтр і сітка можуть пропускати не тільки паливо, але й велику кількість бруду та створювати тим самим осад вже в камерах згоряння. Навіть якщо, на Вашу машину складно знайти відповідний фільтр, майстри нашого СТО, без проблем підберуть аналоги, які ідеально взаємодіятимуть з паливною системою конкретно Вашого авто.

Настав час міняти фільтр

Переважно, основна причина засмічення занурювального фільтра на вітчизняних просторах - це сумнівна якість бензину. Розведене паливо вкладає перший фундамент у подальше будівництво свого "будинку з піску" на внутрішніх стінках двигуна. Наприклад, Ви могли помітити, що для набору оборотів досить легенько натиснути на педаль газу або ж, доводитися до упору тиснути її в підлогу, тоді швидше за все, автомобілю необхідна заміна фільтра бензонасоса.
Для цієї процедури потрібно зняти сидіння і, за допомогою спеціального обладнання продути (в окремих випадках, ми промиваємо фільтр, особливим розчином), а при необхідності можна і зовсім змінити його на новий. Більшість водіїв не готові йти на такий ризик – адже якщо зняти люк, відкріпити фіксатор, спустити тиск та знеструмити паливний насос ще куди не йшло, то якісно зняти сидіння, особливо якщо це справжня шкіра – тут уже краще звернеться до майстра. Заміна бензофільтра, це робота з брудом у безпосередній близькості з працюючою установкою системи гальмування, тому тут потрібна акуратність і уважність, і тому ціна, за цю процедуру відповідна.
Заміна фільтра занурювального
Від 500 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001