instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Як справи з маслом?
Зрозуміло, це не єдина, яку Ви можете зробити для свого автомобіля, проте - масло в системі машини, як кров для людини, і чим вона чистіше, тим краще Вам і Вашому механічному другу. А що стосується масляного фільтра, то тут, відбувається приблизно наступне - хочете жити (їздити) довго - вчасно робіть заміну або очищення масляного фільтра. Період використання авто залежить від даної процедури, тому, чи тримати організм залізного коня в чистоті, вирішувати тільки Вам.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Масляна фільтрація дозволяє утримувати продукти горіння, бруд, пил та інші утворення, що з'являються внаслідок активної експлуатації автомобіля, від двигуна, тим самим продовжуючи пробіг до тисяч кілометрів. Сучасне автомобілебудування не обходитися без продуманої системи фільтрації, покращення якості мастильних рідин, уникнення засмічень та удосконалення пропускних показників, але все одно необхідна сезонна заміна олії у двигуні та масляного фільтра. Останній дозволяє тримати масляний контур двигуна в чистоті, а також зменшувати коефіцієнт тертя і охолоджувати працюючі елементи. І так, скільки коштує заміна олії та фільтрів якщо Ви зовсім не зовсім добре знайомі з процедурою та її доповненнями?
На ринку представлено безліч фільтрів за доступними цінами, але це стосується лише деталей маловідомих виробників. А відрізнити оригінальні запчастини від їхніх двійників, може лише майстер із досвідом. Адже для більшості моделей автомобілів підходить лише один або максимум два типи фільтрів. Використання неперевірених аналогів може статися "зараження" системи. Особливо при мінусових температурах вентиль у фільтрі може не спрацювати або дати тріщину в корпусі, після чого двигун залишиться зовсім без мастильних добавок. Щоб не гадати, скільки коштує поміняти масло та фільтри, можемо відразу відповісти, що ціна на цю процедуру починається від 60 гривень. До того ж, наші механіки зможуть безпомилково підібрати потрібний клас і тип олії виключно для Вашої машини.
Заміна олії та масляного фільтра - це не хірургічна операція, і з нею Ви могли б впоратися і самі, проте, все ж таки в обслуговуванні двигуна присутні моменти, коли без механіка не обійтися, і коли помилка може дорого обійтися власнику. Наш автосервіс проводить різні роботи щодо системи двигуна. Найчастіше водіїв цікавить заміна масляного фільтра без заміни масла, адже, на їхню думку, дана маніпуляція може значно збільшити час пробігу, без будь-яких другорядних маніпуляцій, на кілька (5 – 6) тисяч кілометрів, але не всі одразу.
По-перше, немає таких вказівок навіть від автовиробника, щоб підтвердити істинність подібної заяви, оскільки вона часто ґрунтується на особистісному досвіді водіїв. По-друге, навіть якщо Ви хочете замінити один тільки фільтр, то слід врахувати, що поза стінами СТО або без професійної допомоги, Ваш одяг, підлога та руки будуть повністю в мастильній рідині. Оскільки деяка кількість масла все ж таки втрачається в процесі, але якщо знати як правильно проводити очищення, то можна вийти сухим з води.

Заміна фільтру масляного
Від 50 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001