instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Така ціна нас влаштує
Вартість заміни ременя ГРМ буде рівноцінна тій кількості часу, яку Ви могли б витратити намагаючись розібратися в будові та роботі двигуна та клапанів на ньому. Хоча заміна ролика ГРМ - це один із найцікавіших процесів в обслуговуванні власного автомобіля, і безсумнівно є щось дивне у забрудненому одязі, втрачених годинах або днях у гаражі, за спробами зобразити справжнього механіка.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Наші майстри не тільки скажуть Вам скільки коштує заміна ременя ГРМ, але за бажанням вкажуть період, з яким необхідно надалі звертатися в автосервіс для його обслуговування. Зазвичай, після пробігу 60 тис. км., варто звертати увагу на газорозподільний механізм, проте деякі водії можуть досягти цієї позначки і раніше, навіть без перевищення тривалості експлуатації. На поверхні якісного матеріалу можуть проявитися не великі тріщини, характерні для сильного зносу, хоча без планової перевірки Ви цього можете і не дізнатися. До того ж, має значення марка, модель та рік Вашого автомобіля. Так для вітчизняної машини ваз, тривожним сигналом, щоб заглянути під капот, може бути позначка 70 000 кілометрів або дивне почуття в роботі самого двигуна. Звичайно, для технічної документації це не достатньо, але водії знають, коли їхня машина поводиться "інше".
Ритм великих міст, таких як Одеса, Київ, Харків - економія часу має першорядне значення та за допомогою заміни ременя ГРМ, Ви вкладаєте гроші як у себе, так і бездоганну роботу автомобіля. Тому подумайте двічі про ризик самому робити подібні маніпуляції та довіряти машину стороннім майстрам. Адже коли вже пізно, немає особливого значення скільки коштує заміна ГРМ, адже маленька помилка призвела до збою в синхронності циліндро-поршневої групи і тепер Ви стали пішоходом. З нами Ви завжди залишаєтеся водієм.
Сама по собі заміна ременя газорозподільного механізму не складна, наприклад для професіоналів нашого СТО, але що якщо в процесі відгвинчування болтів шківа колінвала або зняття пружини натягувача виявиться додаткова проблема в розподільному валі? Або що гірше - після теоретичної частини, практичний результат призведе до зриву ременя та "контакту" поршня з клапанами двигуна? Чи коштує подібний досвід безцінного часу та грошей додатковий ремонт всього автомобіля?

Заміна ременя ГРМ
Від 2000 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001