instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Проблеми з автомобілем починають турбувати якраз у ті моменти, коли цього найменше очікуєш. Уповільнений розгін, значне падіння потужності двигуна, хід машини нагадує швидше за американські гірки, ніж спокійну і плавну їзду. Ривки та прогалини у продуктивності ходової системи, незвичні та нехарактерні для Вашого автомобіля оберти потужності при натисканні педалі газу – що могло статися не так? Візуальний огляд не покаже якісних змін у роботі автомобіля, якщо кожна деталь на своєму місці та жодних негативних зрушень у механізмі не спостерігається, тоді треба заскочити у автосервіс.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Отримайте своє замовлення

Часто, абсолютно вся паливна система потребує очищення, і в таких випадках простого видалення бруду або промивання буде недостатньо. Професійні автосалони обслуговують клієнтів з використанням дорогого обладнання, а потім ретельно перевіряють форсунки на тестових апаратах, щоб бути впевненим у успішності процедури. Скільки коштує промити інжектор у дешевих СТО, які створюють видимість роботи? Питання риторичне. Без спеціального обладнання очищення форсунок не дасть хороших результатів.

Тому ми завжди пропонуємо нашим клієнтам наступний перелік послуг:
  • Тестування потоку: автосервіс перевірить форсунки, після чого проведе випробування потоку, включаючи перевірку на герметичність, розпилення, робота імпульсного режиму та його витрати.
  • Заміна фільтрів: ми замінюємо всі стандартні ущільнення форсунок, які відповідатимуть ущільнювачам Вашого автомобіля (моделі та марки

Інжектори часто прибувають у хорошому стані і не потребують заміни, а лише очищення. Скільки коштує почистити інжектор у цьому випадку? Ціна стартує від 350 грн. Якщо ви випадково пошкодили штир ковпачка або він взагалі відсутній у паливній системі, ми замінимо його без проблем. Деякі інжектори мають унікальні ковпачки, які можна отримати тільки на спеціальне замовлення, тому ми завжди допоможемо Вам в оформленні замовлення конкретно для Вашого автомобіля.

Ми те, що ми приймаємо у себе. Подібний вираз підійде і для автомобіля, проблеми якого часто пов'язані з використанням палива поганої якості, тому найчастіше йому необхідне промивання інжекторів. Деякі інжектори навіть не варто чистити, їх потрібно замінювати повністю. Наприклад, використання не затверджених, не ліцензованих рідин, що чистять, може призвести до пошкодження нутрощів системи. Зазвичай ми використовуємо очисник, манометр для визначення тиску палива, а також шланг, який кріпиться до паливної форсунки та паливної рампи – все це є обов'язковими інструментами для повноцінного очищення форсунок.
Робота майстрів
Скільки коштує промивання інжектора виконане професіоналами, які займаються обслуговуванням різних автотранспортних засобів протягом 5 років? Кожен наш співробітник проходить жорсткий відбір, тому їхні вміння не мають рівних. Місто Одеса не може похвалитися безліччю подібних автосервісів як наше, де вартість послуги відповідає якості.
Стендове промивання інжекторів
Від 800 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001