instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
По-перше, ви приїжджаєте до нашого автосервісу, зустрічаєте майстра, який може легко прочитати на погляд, що необхідно провести ремонт турбіни дизельного двигуна. Звичайно, плюс-мінус він може помилятися, однак часто такі приклади в СТО зустрічаються часто і не складають особливих складнощів для наших співробітників. Потім, наступного етапу, фахівець розбирає деталь. У цьому, як і в правильній збірці, полягає більше 30 відсотків успішно проведеного ремонту. Тут грає велику роль акуратність і уважність працівника, який повинен не просто розуміти вимоги інженерних стандартів, а й дотримуватися чистоти.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Найдрібніший бруд, може послужити запорукою для ще однієї поломки турбіни, тому серед іншого, майстер здійснює якісне чищення запчастини.
Ремонт автотурбін включає стандартну візуальну перевірку, коли доводиться працювати безпосередньо із заміною окремих елементів самої турбіни і, функціональною перевіркою деталі - чи ефективно вона працює вже в системі. Часто реальні показники збільшення потужності двигуна не виправдовують тих очікувань, які хотіли б бачити водії на своїх автомобілях. Неправильно підібрано масло або паливо, чи тип турбіни був придбаний і чи підходить вона (турбіна) до тієї чи іншої моделі машини. Приходячи в наш автосервіс, Ви отримуєте не тільки якісний ремонт автомобільних турбін, але й аргументовану відповідь на будь-яке питання, що Вас цікавить. Наші співробітники зможуть підібрати необхідний тип турбіни для моделі автомобіля за допомогою професійного тестування. З наявністю правильно підібраного обладнання можна отримати саме той результат, на який Ви сподівалися встановлюючи турбокомпресор на свій "звездолет".

Ми знаємо як потрібно - зверніть увагу - турбіна ремонт

Основними перевагами турбіни можна назвати як економію палива, так і значне збільшення потужності двигуна. Тому не дивно, що багато водіїв не завжди звертають увагу на деякі деталі при покупці, що й призводить до кінцевого результату до необхідності її ремонту. Особливо це стосується покупців уживаних автомобілів, на яких вже є подібний агрегат. Але будьте обережні! Слід звертати увагу на якість масла, наявність патьоків, з'єднання турбіни з системою (чи здійснювався саморобний ремонт), тріщини чи подряпини та інші дефекти, з якими, турбіна нестиме лише декоративну функцію.
Але не варто турбуватися, якщо Вам все-таки вдалося отримати такий агрегат в страшному стані. Фахівці нашого одеса-центру, за встановлену вартість, здійснюють відповідне дефектування турбіни, балансування картриджа та ротора за допомогою абсолютно сучасного обладнання. Без цієї процедури погано відкалібрований турбокомпресор просто вийде з ладу на перших метрах і потенційно призведе до пошкодження інших деталей. Для нас, ремонт автомобільних турбін, це відповідальна процедура, що потребує особливої уваги та використання накопиченого з роками досвіду. Точна ціна встановлюється після проведеного огляду та діагностики загального стану деталі. З нашою допомогою турбокомпресор легко отримує другий шанс на нове життя.
Ремонт турбін
Від 4000 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001