instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Вартість послуги у місті Одеса
Можливі несправності двигуна статистично пов'язані з двома основними причинами:

  • Двигун просто не запускається;
  • Зниження коефіцієнта потужності двигуна, значне збільшення використання палива, незадовільна динаміка роботи системи двигуна, а саме – значне погіршення продуктивності двигуна вашого автомобіля. За всім цим може стояти одна з проблем сучасних інжекторних систем.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Робота електричного блоку, дотримання чистоти інжектора, чищення форсунів ультразвуковим обладнанням, всі ці та інші процедури неможливо здійснити поза майстернею, з повною впевненістю в тому, що подальше використання машини не проходитиме в аварійному режимі. Крім того, вибір якісного палива для вашого автомобіля, яке не залишає шкідливих домішок у системі двигуна, також є частиною відповідальності спеціаліста, як і послуга – ремонт механічного інжектора.
Інжектор ремонт на який зазвичай витрачається не більше години (залежно від складності ситуації) має одну встановлену ціну. Ідеальне співвідношення якості та швидкості прийняття рішень, дозволяє Вам заощадити та переконатися в тому, що наша ціна – повністю задовольнить ваші найжорсткіші вимоги. Запорука успіху у проведенні будь-якої процедури, навіть такої специфічної як перевірка інжектора, полягає у налагодженій роботі майстрів та дотриманні всіх норм та побажань клієнта.
Для діагностики причин, які можуть стояти за несправністю інжектора, може спостерігати лише наш автосервіс зі спеціальним обладнанням. З використанням сучасних комп'ютерів, ми можемо з точністю до сотих визначити проблему в кількісному та якісному показниках. Ремонт інжектора таїть у собі кілька можливих несправностей, наприклад:

  • Банальна несправність лампочки індикатора, через що трапляються непорозуміння майстра з водіями, тому в першу чергу не варто штовхати на безглузді питання від фахівців - це лише справа перевірки всіх варіантів.
  • Порушено баланс подачі палива або повітря в камеру згоряння, у зв'язку з чим випливають небажані проблеми в експлуатації Вашого автомобіля.

Ремонт інжекторних двигунів, для нас, це проста та звична процедура. За кожною моделлю закріплені свої показники подачі суміші в циліндр, тому майстри нашого СТО знають як потрібно працювати з кожною системою абсолютно різних моделей іномарок.

Ремонт інжекторних систем
Від 800 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001