instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Робота з несправним двигуном
В рамках технічного обслуговування двигуна необхідно періодично проводити його ґрунтовний ремонт, щоб рівень ефективності завжди був на встановленому автовиробником рівні функціональності. Ремонт двигуна автомобіля забирає багато часу і доводиться водіям, досить дорогою процедурою. Тому, перш ніж приймати такий рішучий крок, потрібно бути абсолютно впевненим, що подібна процедура дійсно необхідна. Є ціла низка відомих ознак, які допоможуть Вам визначити, чи справді час для звернення до автосервісу.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Автомобільні вихлопи можуть розповісти нам багато про що, наприклад про те, що відбувається під капотом. Надмірне забруднення навколишнього середовища за допомогою густого чорного диму з вихлопної може бути ознакою того, що ви спалюєте олію. Як результат, Вам необхідно дізнаватися вартість капітального ремонту двигуна, якщо Ви бачите велику кількість густого диму, що виходить з вихлопної, а ціна починатиметься від 1000 грн.
Часто водія запитують скільки коштує капремонт двигуна і чи потрібен він взагалі, якщо автомобіль починає "з'їдати" велику кількість палива. Причиною та однозначною відповіддю на це питання буде однозначно – ремонт. Фахівці відзначають "повільну" роботу двигуна або зниження його ефективності в таких випадках і рекомендують негайно звернутися в автомайстерню.
Які ознаки можуть говорити про необхідність ремонту двигуна? Після процедури очищення або заміни олії, Ви помітили наявність облогу на фільтрі, тоді знайте, що це теж є сигналом. Мастильна рідина, осад в охолодній рідині є показником того, що вам знадобиться капітальний ремонт дизельного двигуна найближчим часом.
Тому регулярна перевірка олії є важливою частиною технічного обслуговування. Низький рівень, завдасть непоправної шкоди двигуну в напрочуд короткі терміни, якщо вам не потрібен капітальний ремонт дизельних двигунів зараз, у майбутньому це стане необхідністю.
Різні способи огляду двигуна мають на увазі певний ступінь втручання в систему автомобіля. Більшість СТО проводять лише візуальний або діагностичний аналіз ситуації. Для першого, необов'язково знімати двигун з автомобіля, автомеханіки тільки замінюють деталі без перебудови цілого механізму. Заміна гільз циліндрів, поршнів (якщо необхідно), поршневих кілець, заміна шатунних і колінчастих валів підшипників, обслуговування ущільнювачів клапанної системи, смуг або перевірка масляного насоса.
Класичним сигналом несправного двигуна є "постукування" під час руху. Для водіїв вітчизняних автомобілів, таких як ваз, схожий симптом цілком знайомий. Наявність гучного стуку – одна з особливостей несправного серця машини, що дуже часто є наслідком використання палива поганої якості.
Перед початком комп'ютерної діагностики поломок, іноді корисно згадати, коли стукіт з'явився вперше, що дозволить заощадити майстрам значну кількість часу на огляд. Хоча спеціальне обладнання завжди показує першопричину поломки.

Капітальний ремонт двигунів всіх типів
Від 20 000 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001